RAC1: Ferran Torres nie zagra w meczu z Athletikiem

Dariusz Maruszczak

27 lutego 2024, 14:00

RAC1

15 komentarzy

Fot. Getty Images

Ostatnie informacje wskazywały, że Ferran Torres celuje w powrót do gry na mecz z Athletikiem. Okazuje się, że napastnik nie będzie mógł wziąć udziału w tym starciu.

Jak donosi Laia Coll z RAC1, występ Torresa w ważnym starciu na San Mamés został już wykluczony. Napastnik ma w tym tygodniu wznowić treningi z drużyną, ale jeszcze nie wróci do gry. Celem jest to, żeby Hiszpan był gotów w 100% na rewanżowy pojedynek z Napoli w Lidze Mistrzów i mógł wrócić na spotkanie z Mallorcą.

Przypomnijmy, że Ferran nabawił się kontuzji 31 stycznia w konfrontacji z Osasuną. Napastnik opuścił boisko ze łzami w oczach już w 7. minucie rywalizacji. Badania wykazały, że doszło do kontuzji mięśnia dwugłowego prawego uda. Klub nie podał czasu absencji zawodnika, ale według mediów miał on wrócić na murawę mniej więcej po miesiącu przerwy.

Jeżeli informacje RAC1 się potwierdzą, ten termin trochę się wydłuży, ponieważ kolejne spotkanie Barcelony odbędzie się dopiero 8 marca, a rywalem drużyny Xaviego będzie Mallorca. Dla Torresa mogłoby to być przetarcie przed rywalizacją z Napoli na Montjuïc 12 marca. 23-latek chciał wrócić już na pierwsze starcie z włoskim klubem, ale i to okazało się niemożliwe.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak to dobrze niech odpocznie jeszcze xd

A kto to ? XD Człowiek już zapomniał o nim :D

Ostatnie trzy lata pokazały, że nie ma w Barcie piłkarzy niezastąpionych, choć najciężej było bez Matsa.
Co do Ferrana, jak będzie gotowy na kwiecień to dobrze, jak nie to trudno.
Kolejny transfer niewypał, jakich wiele...

Całe szczęście, niech sobie szczęki obejrzy.

Oni nie zatrudnia odpowiednich lekarzy i specjalistów od przygotowania fizycznego . To będą wtedy najlepiej wydane pieniądze . Jak narazie to parodia .

Miał być miesiąc, już są dwa. Jakie to barcelońskie.