Złota Piłka FCBarca.com 2023: GŁOSOWANIE

Redakcja

5 stycznia 2024, 12:00

125 komentarzy

Rozpoczynamy głosowanie na Złotą Piłkę FCBarca.com 2023! Poniższy plebiscyt wyłoni jednego Użytkownika, który otrzyma ten prestiżowy tytuł. Tradycyjnie przewidziana jest także nagroda specjalna - Puchar Redakcji FCBarca.com. Startujemy!

Przez trzy dni zbieraliśmy nominacje do tytułu Najlepszego Użytkownika FCBarca.com. W tym czasie do rywalizacji zgłoszono 56 userów. Spośród nominowanych wytypowaliśmy 16 osób, których nicki były przez Was wymieniane najczęściej. Rozszerzenie listy finalistów spowodowane jest faktem, że kilkoro Użytkowników uzyskało liczbę nominacji kwalifikującą do finału.

Nominowani, który znaleźli się w wyróżnionej grupie, to:

 • Cochise
 • Danny Gaucho
 • Don-Corleone
 • escarabajo
 • Jakchcesz
 • JarekS
 • JimMorrisonFCB
 • Lionel_Messi10
 • Luciano99
 • macio_944
 • mekston
 • MesQueUnClub96
 • michal26
 • NeroTFP1
 • Rastafarnianin
 • Rust_Cohle

By oddać ważny głos i wziąć udział z zabawie koniecznie zapoznaj się z zasadami głosowania umieszczonymi na końcu artykułu.

 

Save the date

W roku 2023 na FCBarca.com wydarzyło się wiele, a jednym z ważnych dla nas projektów był Quiz FCBarca.com, w którym redaktorzy serwisu rywalizowali w morderczym teście wiedzy o klubie, zawodnikach i trenerach. Czempionem okazał się nasz redaktor naczelny Michał Gajdek, który w finale pokonał Maćka Miko.

My już wiemy jak to jest mierzyć się z pytaniami przygotowanymi przez przebiegły zespół researcherów quizowych. A Wy - jesteście gotowi zmierzyć się w teście wiedzy o FC Barcelonie, FCBarca.com oraz jej społeczności? Jeśli tak, to będziecie mieć taką możliwość podczas gali finałowej Złotej Piłki FCBarca.com, na której w tych trzech kategoriach będzie mogło sprawdzić się 20 śmiałków spośród Użytkowników serwisu. Bohaterem tej gali może zostać każdy z Was oraz zgarnać nagrodę. Gala i gra odbędą się podczas transmisji live na naszym kanale YouTube (zachęcamy do zostawienia subskrypcji i dzwoneczka, żeby nie ominęło Was to wydarzenie). Ze strony redakcji wystawiamy oczywiście naszego czempiona - Michała Gajdka. Jesteście gotowi stanąć w szranki ze zwycięzcą quizu wśród redakcji FCBarca.com?

Pierwszeństwo udziału w zabawie mają Patroni serwisu oraz nominowani w tegorocznym plebiscycie Złotej Piłki FCBarca.com. Do tych osób prześlemy indywidualne zaproszenia z kodem, umożliwiającym dołączenie do quizu poprzez platformę Kahoot. By móc wziąć udział w zabawie wystarczy zainstalować aplikację na telefonie lub dołączyć poprzez stronę kahoot.it (logowanie nie jest wymagane).

Podczas gali finałowej Złotej Piłki podamy kod, który będzie umożliwiał dołączenie każdemy w ramach limitu graczy. Save the date - 09.01.2024, godzina 20:00. Dołącz do nas. Wspólnie sprawdzimy kto jest mistrzem!

 

Pssst!


Tak między nami - są różne teorie na temat tego czy do quizu FCBarca.com można się przygotować. Zdania eksperów są podzielone. Jeśli uważacie, że zespół researcherski można przechytrzyć* to zwróćcie uwagę na trzy tematy, których będzie dotyczył wtorkowy quiz:

1. Użytkownicy i społeczność FCBarca.com - w końcu to właśnie Was dotyczy plebiscyt Złotej Piłki FCBarca.com :) Kto napisał najwięcej komentarzy, a kto dostał najwięcej banów w 2023 roku? Może o to zapytamy... a może nie ;)
2. Serwis i redakcja FCBarca.com. Kto w minionym roku napisał najwięcej artykułów? Ile podcastów poprowadził Rafał Kowalczyk? Kto spośród redakcji jest zwolennikiem pizzy hawajskiej? Odpowiedzi na wiele ciekowostek dotyczących redaktorów znajdziecie m.in właśnie w serii quizów - KLIK.
3. Historia FC Barcelony 2023. Zwycięzca plebiscytu Złotej Piłki 2023 otrzyma od nas kalendarz kibica FCBarcelony, który właśnie dla Was stworzyliśmy. To również prezent, który każdy może sprawić sobie lub bliskim. Dlaczego o tym wspominamy? Podczas quizu także warto zajrzeć do kalendarza, bo przepytamy Was z kluczowych dat i wydarzeń z życia klubu w minionym roku. 

*spoiler - nie można.

[przyp. red. ~ Eoren]

 

Zasady głosowania

 

 1. Każdy głosujący ma tylko jedną możliwość wypełnienia formularza konkursowego.
 2. Do dyspozycji przeznaczyliśmy 5, 3 i 1 pkt, które odpowiednio można przyznać trzem nominowanym Użytkownikom.
 3. Jednemu nickowi można przydzielić tylko jedną z wyżej wymienionych wartości punktowych.
 4. W przypadku, gdy jeden Użytkownik zagłosuje więcej niż jeden raz, żaden z oddanych przez niego głosów nie zostanie uznany. Poprawność głosowania będzie pod tym względem weryfikowana
 5. Do oddania głosu w plebiscycie uprawnione są osoby będące Użytkownikami serwisu FCBarca.com tj. posiadające aktywne konto w serwisie. Aktywne konto nie może mieć aktualnie trwającej blokady (ban) ani być usunięte.
 6. Brak aktywnego prowadzenia konta (pisanie komentarzy, przyznawanie poleceń etc.) nie oznacza, że konto jest nieaktywne w rozumieniu zasad konkursu.
 7. Założenie konta w serwisie FCBarca.com, umożliwiające korzystanie ze wszystkich funkcji, jakie oferuje, jest darmowe. Wszystkich Czytelników serwisu serdecznie zapraszamy do rejestracji.
 8. W celu weryfikacji poprawności oddanego głosu w formularzu głosowania należy podać adres e-mail, na który zarejestrowane jest konto FCBarca.com. Jeśli nie pamiętasz adresu rejestracji konta, a chcesz oddać głos, skontaktuj się w wiadomości prywatnej z moderacją serwisu (red.: wpwelement) w celu uzyskania adresu. Adres rejestracji konta może zostać przekazany wyłącznie drogą wiadomości prywatnej w serwisie FCBarca.com bezpośrednio do zainteresowanego Użytkownika.

Zakończenie głosowania nastąpi o godzinie 12.00 07/01/2024 (niedziela). Wtedy formularz zostanie zamknięty, głosy podliczone, a zwycięzcy wyłonieni i ogłoszeni podczas gali finałowej, która odbędzie się o 20.00 09/01/2024 na naszym kanale YouTube.

Wszystkim kandydatom do tytułu serdecznie gratulujemy już w tej chwili, gdyż znaleźli się oni w elitarnym gronie najbardziej szanowanych i lubianych Użytkowników FCBarca.com w 2023 roku. Wszystkim także życzymy powodzenia.

Osoby nominowane prosimy o obserwację skrzynek odbiorczych w serwisie, ponieważ będziemy się z Wami kontaktować ;)

Zapraszamy do zabawy!

ZAGŁOSUJ!


Informujemy, że formularz głosowania wymaga podania adresu e-mail. Zbierane adresy mailowe mają na celu weryfikację poprawności głosowania. Serwis FCBarca.com informuje, że adresy mailowe głosujących nie zostaną wykorzystane w żadnym innym celu prócz wspomnianej weryfikacji. Jeśli nie zgadzasz się na podanie adresu e-mail, nie oddawaj głosu w konkursie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
konto usunięte

1 @Luciano99
i w sumie tyle, nie będę tworzył konkurencji, więc masz jedyne 5 punktów. Ale regulaminu nie przeczytałem, więc możliwe, że tak niewolno i wtedy się może nie liczyć.

@michal26
@JarekS
@Danny Gaucho

Tak to widzę. :)

5 pkt @Danny Gaucho
3 pkt @Luciano99
1 pkt @mekston

5 - @Luciano99
3 - @NeroTFP1
1 - @Rastafarnianin

Jak zwykle na gości, którzy prowadzą jakąś serię. Co roku staram się głosować na kogoś innego. @kubix05 nie wszedł, więc wybrałem tych powyżej. @Rastafarnianin jest na ostatnim miejscu, chociaż to jego serię śledzę, bo w innych latach na niego już głosowałem.

5 pkt @escarabajo ]:->

5 pkt dla @Rust_Cohle za to, że ma na mnie nagrania z nocy z karlicą Marzeną, które przekazał mu @Bocheno1

3 pkt dla @macio_944 za to, że walczy w mojej federacji LFC

1 pkt dla @mekston za to, że @Kessie wjechał jego autem do jeziora

Głosy oddane i nie napisze na kogo, bo nie mam potrzeby sie podlizywać xd

Nie wiem czy podałem dobrego maila ale :D
1. 5pk @JarekS - bardzo dużo ciekawostek, smaczki, konkretna branżowa wiedza, a nie januszowe przemyślenia co bardzo cenię :)
2. 3pkt @Danny Gaucho dużo statystycznych ciekawostek
3. 1pkt @escarabajo też nie brakuje ciekawych komentarzy

5 pkt najlepszy grafik @KamQiX

4 pkt @Kluivert
3 pkt @Rivaldo
2 pkt @zenden
1 pkt @saviola

Niestety człowiek dawno zakładał konto i nie wie jaki Mail, więc człowiek nie zagłosuje, ale powinno być tak
5 pkt @mekston ekspert f1 i zna się na piłce nożnej oprócz Freiburga, miły, kulturalny merytoryczny.
3 pkt @Luciano99
I 1 pkt powinien dostać @michal26 bo z działu polityki i potrafi dyskusje wywołać, ale brak nominacji dla użytkownika na C też z działu polityki i Xaviego to żart

Ciężki wybór bo cała 16 robi tutaj dobra robotę (na swój sposób) :D
5 pkt @JarekS
3 pkt @Danny Gaucho
1 pkt @Rastafarnianin

Reakcja uzytkownika @CristianoRonaldo po niedostaniu sie do Top 16, mowi sama za siebie.
-https://pbs.twimg.com/media/F9xk1xsXwAAJlBK.jpg

5 pkt - @JarekS
3 pkt - @JimMorrisonFCB
1 pkt - @escarabajo

Złota piłka , złota piłka. Redakcjo…. To nie ma sensu…… ( i zaraz będzie ban za komentarz )

5 pkt - @escarabajo
3 pkt - @Danny Gaucho
1 pkt - @NeroTFP1

5pkt - @escarabajo
3pkt - @JarekS
1pkt - @JimMorrisonFCB

Mam innych kandydatów

Kto dostał najwięcej banów, stawiacie użytkownikom wyzwanie czy jak?

@Jakchcesz 5 pkt - za głupkowate poczucie humoru, lubię takie xD
@Luciano99 3 pkt - za swoje uniwersum i wiecznie pijanego ojca oraz pracowników
@Danny Gaucho 1 pkt - za statystyki i dobre riposty

5 pkt dla @escarabajo za podsumowania i ciekawostki, dodatkowo kibic najlepszego klubu w Polsce, a swoich trzeba wspierać :D
3 pkt dla @macio_944 za całoroczną walkę ze skrajną prawicą
1 pkt dla @JimMorrisonFCB za merytoryczne i często trafiające w punkt komentarze, nierzadko okraszone dawką humoru

Dodatkowe wyróżnienie dla użytkownika @NeroTFP1 za kącik językowy i ciekawe wpisy na temat literatury :)

5 - @Danny Gaucho
3 - @macio_944
1 - @JimMorrisonFCB

No i żeby nie spamować komentarzami to bardzo dziękuje za nominacje w ogóle, pierwszy raz się tu znalazłem i fajnie jest, świeże bułki rozdają i kawe nawet z cukrem też dostałem

5- @Rastafarnianin
3- @Danny Gaucho
1- @Cochise
Proszę bardzo Panowie

Bardzo dziękuję za możliwość znalezienia sie już 3 rok w tak wąskim gronie użytkowników strony. Za każdy punkt z góry dziękuję i zapraszam do śledzenie moich cykli które można oglądać na LaBambie.

5 pkt - @NeroTFP1 którego zresztą nominowałem. Za to, że uświadomił mnie, że jest bajka Ezopa o bobrze odgryzającym sobie jaja. Jak córki są niegrzeczne to straszę je, że przed snem poczytam im tę bajkę. Pomaga.
3 pkt - @macio_944 tematy ziemskie, jak i kosmiczne. Uświadamianie nam, że jesteśmy zakompleksionym narodem na podstawie trzech komentarzy na facebooku, czy umiejętność zrównania kwestii dopingowania siatkarzom do bycia prawicowcem.
1 pkt - @Comentateiro kultura wypowiedzi, szacunek dla wszystkich rozmówców. Liberalne podejście do osób różniących się światopoglądowo, czy też w kwestii takich czułych spraw jak szczepienia na covid19.

Gratuluję wszystkim, którzy znaleźli sie w wyróżnionej grupie!

5 pkt @JarekS
3 pkt @michal26
1 pkt @Danny Gaucho

5 pkt - @MesQueUnClub96 chlopak sie dzielnie broni przed natarciami calej La Rambli xd
3 pkt - @Don-Corleone
1 pkt - @Danny Gaucho

Grubo, jestem mocno zaskoczony, że się znalazłem w gronie nominowanych, przecież w zeszłym roku były wybory i wiadomo jakie były dymy :D

W każdym razie dzięki wszystkim za głosy, miło!

Od siebie tutaj i w ankiecie daję:
- 5 pkt @Luciano99 bo jego biznes jest inspiracją dla mojego
- 3 pkt @Rastafarnianin bo ma jeden z najbardziej wartościowych contentów
- 1 pkt @Jakchcesz bo to fajna i zabawna mordeczka

PS. Ten komentarz na telefonie pisałem z 15 minut. Wersja mobile to jest dramat... :/

5 - @Luciano99 dzięki niemu mam na chleb
3 - @Don-Corleone bo nie zrobił nic żeby ta piłkę wygrać i ja to szanuje
1 - @mekston przyjaciel wulkanizacji

5 pkt @JarekS, 3 i 1 pkt pozostawiam puste, od kilku lat tylko @JarekS i @BarcaInfo który nie jest nominowany w mojej opinii wnosili coś swoimi komentarzami. Mogę w ten sposób to zostawić @Redakcja?
konto usunięte

Psst
Powiem wam coś w sekrecie.
Głosuje się pod linkiem w formularzu google a nie komentarzu.

5 pkt - @Luciano99
3 pkt - @Danny Gaucho
1 pkt - @Don-Corleone

Czy jak oddam głosy tylko na 1 i 2 miejsce to się zaliczą do głosowania? Niezmiennie @Don-Corleone ma mój głos i w sumie @Cochise też jak dla mnie zasłużył, ale nie pali mi się jakoś do dawania na chybił trafił nawet 1 punktu komukolwiek zwiększając niejako jego szanse na wygraną.

u mnie 5pkt - @Luciano99
3 pkt - @JarekS
1 pkt - @macio_944

O, dziękuję za nominację.

Ode mnie głos pójdzie na @Danny Gaucho @JimMorrisonFCB i @escarabajo, chociaż liczba punktów pozostanie tajemnicą.

Dziękuję za nominację
5pkt @JimMorrisonFCB - komentarze ma wysmakowane jak nazwa nicku - lubię merytorycznych użytkowników trzymających się tematyki Barcelony.
3pkt @michal26 - super kompan do dyskusji na tematy polityczne, światopoglądowe czy wojenne. Może mieć odmienne zdanie, ale zawsze poprarte argumentami i to się ceni.
1pkt @Don-Corleone - lubię jego komentarze-ciekawostki, po stylu komentowania wydaje się być bardzo fajnym człowiekiem

5pkt dla @Luciano99 bo obiecał premie jeśli wygra
3pkt dla @MesQueUnClub96 za to, że zdał matmę
1pkt dla @Rust_Cohle za to, że podzielił się resztkami makowca od elementa

5 pkt. @Luciano99 lubię chorych ludzi
3 pk @Danny Gaucho y za wytrwałość gdy walczy z Januszem
1 pkt @Don-Corleone za to że jest starszy od węgla

Nie ukrywam, słabe te wasze wybory

@Danny Gaucho 5pkt i krate widze jak wygrasz ;D
3 pkt na siebie xD
1pkt @mekston

5 pkt dla @Danny Gaucho za statystyki i awatar
3 pkt dla @Lionel_Messi10 za wpisy o najlepszym piłkarzu EVER
1 pkt dla @mekston za różne ciekawostki piłkarskie ;)

5 pkt @JarekS pomimo innego czasem patrzenia na świat, bardzo ciekawe, merytoryczne, wpisy na tym serwisie.
3 pkt @Danny Gaucho szefunio, riposta, dystans.
1 pkt @michal26 gdybyś został politykiem, zagłosowałbym na Ciebie!

5 pkt @Luciano99 - jakoś wiosną dorzucił zeta do browara pod sklepem , pół mi wypił ale i tak ziom
3 pkt @Danny Gaucho - w spoko filmach grywa
1 pkt @Rust_Cohle - za wychowanie Dodiego

5 pkt @escarabajo
3 pkt @JarekS
1 pkt @Danny Gaucho

5 pkt ofc @Luciano99
3 pkt dla @escarabajo
1 pkt dla @macio_944

5 pkt @Lionel_Messi10 juz wczesniej przeze mnie nominowany
3 pkt @Danny Gaucho za robote jaką wykonuje
1 pkt @MesQueUnClub96 pozytywny czlowiek, wnoszacy pozytywny wklad na czacie

5 pkt @MesQueUnClub96 bo lubi darta
3 pkt @Luciano99 bo lubi alkohol
1 pkt @Danny Gaucho bo ma 50 lat