Aleix García: Chciałbym grać w Barcelonie

Dariusz Maruszczak

5 grudnia 2023, 22:26

Movistar

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Tuż przed rywalizacją Barcelony z Gironą pomocnik klubu z Montilivi Aleix García udzielił wywiadu telewizji Movistar. Zawodnik przyznał, że chciałby trafić do Barcelony.

– Oczywiście chciałbym grać w Barcelonie. To klub, który śledziłem od dziecka, który zawsze lubiłem – powiedział Aleix García. Pomocnik jest rewelacją tego sezonu, a w 15 meczach strzelił trzy gole i zaliczył cztery asysty. Nie bez przyczyny został powołany do reprezentacji Hiszpanii, w której zadebiutował w meczu z Cyprem.

To nie pierwszy raz, kiedy García puszcza oczko Barcelonie. We wrześniu na antenie RAC1 powiedział, komentując odejście kolegi do Blaugrany: – Na miejscu Oriola Romeu też poszedłbym do Barcelony, z zamkniętymi oczami. Szkoda, że odszedł, ponieważ mieliśmy bardzo dobre relacje. Powiedziałem mu już, że gdy się zmierzymy, pójdę po niego [śmiech].

Wypowiedź ta spotkała się z dużą krytyką kibiców Girony, a Aleix García musiał je prostować za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Chciałbym wyjaśnić słowa, które powiedziałem wczoraj, tylko wspierałem tak świetnego przyjaciela jak Oriol Romeu, w żadnej chwili nie powiedziałem, że JA odszedłbym z zamkniętymi oczami. Moja sytuacja i jego są kompletnie inne. Jeśli ktoś czuł się urażony, bardzo przepraszam.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No to co niech zabiora Oriola znowu do siebie, zatrzymaja erica, a my bierzemy tego garcie, ewentualnie mozna jeszcze alonso dodac
« Powrót do wszystkich komentarzy