Aleix García: Chciałbym grać w Barcelonie

Dariusz Maruszczak

5 grudnia 2023, 22:26

Movistar

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Tuż przed rywalizacją Barcelony z Gironą pomocnik klubu z Montilivi Aleix García udzielił wywiadu telewizji Movistar. Zawodnik przyznał, że chciałby trafić do Barcelony.

– Oczywiście chciałbym grać w Barcelonie. To klub, który śledziłem od dziecka, który zawsze lubiłem – powiedział Aleix García. Pomocnik jest rewelacją tego sezonu, a w 15 meczach strzelił trzy gole i zaliczył cztery asysty. Nie bez przyczyny został powołany do reprezentacji Hiszpanii, w której zadebiutował w meczu z Cyprem.

To nie pierwszy raz, kiedy García puszcza oczko Barcelonie. We wrześniu na antenie RAC1 powiedział, komentując odejście kolegi do Blaugrany: – Na miejscu Oriola Romeu też poszedłbym do Barcelony, z zamkniętymi oczami. Szkoda, że odszedł, ponieważ mieliśmy bardzo dobre relacje. Powiedziałem mu już, że gdy się zmierzymy, pójdę po niego [śmiech].

Wypowiedź ta spotkała się z dużą krytyką kibiców Girony, a Aleix García musiał je prostować za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Chciałbym wyjaśnić słowa, które powiedziałem wczoraj, tylko wspierałem tak świetnego przyjaciela jak Oriol Romeu, w żadnej chwili nie powiedziałem, że JA odszedłbym z zamkniętymi oczami. Moja sytuacja i jego są kompletnie inne. Jeśli ktoś czuł się urażony, bardzo przepraszam.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Brać z zamkniętymi oczami?
« Powrót do wszystkich komentarzy