Fabrizio Romano: Vitor Roque zawodnikiem Barcelony! [Aktualizacja 00:30]

Mateusz Doniec

4 lipca 2023, 18:34

Fabrizio Romano

100 komentarzy

Fot. Getty Images

Fabrizio Romano zapewnia, że Vitor Roque zostanie zawodnikiem FC Barcelony. Padło słynne here we go! Wstępny plan zakłada dołączenie Brazylijczyka do drużyny w styczniu 2024 roku.

"Vitor Roque do FC Barcelony - here we go!" - pisze na Twitterze Fabrizio Romano. Zdaniem włoskiego dziennikarza Brazylijczyk będzie grał dla FC Barcelony. Dokumenty są już gotowe. Osiągnięto porozumienie między Barceloną a Athletico Paranaense. Kluby sprawdzają teraz wszystkie dokumenty. Romano podkreśla jednak, że obecny plan zakłada, że Roque dołączy do drużyny Barcelony w styczniu 2024 roku. To jednak nie oznacza, że do końca okienka transferowego ten plan się nie zmieni.

Aktualizacja

18:58 Fabrizio Romano dodaje: Kwota transferu wyniesie 35+10 milionów euro. Barça ma nadzieję, że w tym tygodniu umowy zostaną podpisane.

19:05 Ferran Martínez (Mundo Deportivo): Ostatni dokument właśnie dotarł i Vitor Roque od stycznia 2024 roku będzie zawodnikiem FC Barcelony. Brazylijczyk podpisze kontrakt do 2029 roku z klauzulą w wysokości miliarda euro. Jedną z ustalonych zmiennych w pakiecie 10 milionów euro jest bonus za zdobycie przez Roque Złotej Piłki.

20:10 Albert Masnou (Sport): Jeśli Barcelona nie pozbędzie się tego lata jednego z napastników, będzie trudno o rejestrację Vitora Roque. Barça chce, aby Brazylijczyk dołączył do zespołu jak najszybicej, ale jest uwarunkowany sytaucją FFP.

00:30 Fabrizio Romano: Jeden topowy klub z Premier League chciał przechwycić w ostatniej chwili Vitora Roque, lecz napastnik chciał od samego początku trafić do Barçy. Czeka teraz na złożenie podpisu na kontrakcie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (100)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze