Michał Gajdek vs Messi - Quiz FCBarca.com #1 [WIDEO]

Redakcja

27 kwietnia 2023, 17:15

8 komentarzy

Ruszamy z nowym formatem na naszym kanale YouTube! Będą to quizy, w których sprawdzimy wiedzę uczestników o postaciach związanych z FC Barceloną.

Każdy quiz składa się z piętnastu pytań podzielonych na trzy kategorie: wehikuł czasu, liczbowo i ciekawostki. Liczy się nie tylko poprawność odpowiedzi, ale także szybkość jej udzielenia. W pierwszych odcinkach uczestnicy samotnie wejdą w krzyżowy ogień pytań prowadzącego, Piotra Balei. Po ustaleniu rankingu wyników przejdziemy zaś do bezpośredniej rywalizacji pomiędzy uczestnikami, według wcześniejszego rozstawienia.

Tematem pierwszego, premierowego odcinka jest jedna z postaci wzbudzających największe emocje w ostatnim czasie – Lionel Messi. Z wiedzy o mistrzu świata, byłym (i przyszłym?) zawodniku FC Barcelony przeegzaminowany został Michał Gajdek.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i spróbowania swoich sił!

Uważasz, że znasz doskonale Messiego? Daj nam znać jak Ci poszło rozwiązywanie quizu o Leo! Podsyłajcie w komentarzach również swoje propozycje tematów oraz gości!

Zapraszamy też do artykułów przemawiających za i przeciw powrotowi Leo Messiego na Camp Nou.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bez urazy Piotr, wolałbym jednak Rafała Kowalczyka jako prowadzącego.

@Don-Corleone ile miałeś punktów szefie?

Starość, nie radość... HAHAHHA.

Pełno błędów merytorycznych.
Wynik z PSG według redaktorów to 6:2, finał z Arsenalem to 2:0, Atletico to to samo co Atheltic. Co do 1. bramki, też wzmianka o tym, że Messiemu najpierw się nie udało zdobyć bramki (co był spalony) - udało, ale właśnie po spalonym.

Dużo ciekawsze było by gdybyście
QUIZ FCBarca.com
Zorganizowali z użytkownikami serwisu. Chętnych by nie brakowało.

Tylko jakiś dziwny lub nieprawdziwy kibic nie chciałby powrotu Leo? Umarł król, niech wróci król!!