Joan Laporta i Mateu Alemany przylatują do Polski!

Mateusz Doniec

27 marca 2023, 18:30

Sport, Tomasz Włodarczyk

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Joan Laporta ma w ostatnich dniach bardzo napięty terminarz. Prezydent ma na głowie mnóstwo problemów związanych z FC Barceloną, a w czwartek czeka go bardzo ważne zebranie zarządu, ale to nie przeszkadza mu, aby w międzyczasie uczestniczyć w Final Four Kings League, a następnie udać się do Warszawy na premierę filmu o Robercie Lewandowskim!

Jak podają Sergi Capdevila z dziennika Sport oraz Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, prezydent FC Barcelony Joan Laporta oraz dyrektor ds. futbolu Mateu Alemany już dziś mają udać się do Polski! Powód? Jutro o godzinie 18:00 w warszawskiej Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się światowa premiera dokumentu o napastniku FC Barcelony i reprezentacji Polski Robercie Lewandowskim pt. "Nieznany". Produkcja będzie dostępna od piątku 31 marca na platformie Amazon Prime Video, czyli tej samej, na której można obejrzeć serial "Barca, nowa era".

Film pt. "Nieznany" ma prezentować życie i karierę Roberta Lewandowskiego, ukazując wiele zakulisowych materiałów, w tym także tych dotyczących transferu napastnika do FC Barcelony ubiegłego lata. Więcej nt. dokumentu można przeczytać w tym artykule.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

szkoda tylko ze serial barca nie ma napisów polskich tylko chyba katalońskie
konto usunięte

Kolejny film typu laurka dla piłkarza jak para lat temu zrobił FOX o mentalu Ronaldo.
konto usunięte

Kto idzie po autograf od Lapcia ?