Wiadomość do kibiców Barcelony z Grada d'Animació przed Klasykiem

Bartosz Pluciński

18 marca 2023, 09:00

FCBarca.com

18 komentarzy

Fot. Getty Images

Członkowie Grada d'Animació, czyli sektora na Camp Nou zajmującego się prowadzeniem dopingu, otrzymali przed jutrzejszym meczem Barçy z Realem Madryt maile od klubu z wiadomością dotyczącą zachowania w trakcie kibicowania. FC Barcelona prosi przed wszystkim culés o szacunek do rywala.

Treść tego komunikatu przedstawiamy poniżej:

Drodzy i drogie,

przed kluczowym meczem FC Barcelona - Real Madryt w niedzielę 19 marca chcemy, abyście przyszli i kibicowali drużynie bardziej niż kiedykolwiek, ale prosimy o zachowanie najwyższego szacunku do rywala, a jednocześnie o współpracę w zakresie szerzenia przesłania Klubu dotyczącego obrony fair play w sporcie i promocji wartości FC Barcelony oraz bycia przeciwko ksenofobii i rasizmowi w Waszych przyśpiewkach i postawach.

Mając na uwadze, że niewłaściwe zachowanie może doprowadzić do sankcji i postępowania przeciwko Klubowi, które oznaczałoby zamknięcie dla kibiców Spotify Camp Nou, prosimy, abyście w tym meczu o podwyższonym ryzyku zachowali szacunek i pomogli instytucji w tych delikatnych chwilach. Wspieramy Barçę, ponieważ kochamy Barçę!

Dziękujemy za współpracę i serdecznie pozdrawiamy.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

"obrony fair play w sporcie i promocji wartości" hahahahaha sankcje to dostaniecie za przekręty...
« Powrót do wszystkich komentarzy