Arnau Martínez: Gra dla Barcelony to moje marzenie

Mateusz Doniec

6 października 2022, 18:00

Cadena SER

6 komentarzy

Fot. Getty Images

Arnau Martínez, zawodnik Girony, który do 13. roku życia szkolił się w La Masii, udzielił wywiadu dla Cadena SER, w którym przyznał, że od dziecka jest kibicem Barçy. Katalończyk ujawnił także, że piłkarskim jego wzorem był m. in. Javier Mascherano.

Cule: Jestem kibicem Barçy od małego, grałem tam przez osiem lat i dla mnie marzeniem jest, aby pewnego dnia zagrać w pierwszej drużynie. Moim punktem odniesienia zawsze był Javier Mascherano.

Alejandro Balde: Jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi, poznaliśmy się w sekcjach młodzieżowych. Widzę, że radzi sobie bardzo dobrze i jestem bardzo szczęśliwy z jego powodu. Przez te wszystkie lata spisywał się bardzo dobrze. To nie jest normalne, że w wieku 19 lat my, młodzi, gramy w Primera División.

Rywalizacja w Gironie: Zawsze dobrze jest mieć konkurencję, poprawiasz się na treningach oraz w meczach, więc nie możesz się zrelaksować.

Odejście z La Masii: To było trudne, ale najlepszą rzeczą, jaka mi się przytrafiła, było właśnie odejście z Barçy. Dlatego jestem teraz tu, gdzie jestem. Byłem kibicem Barçy od dziecka i gra dla niej to moje marzenie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie rozumiem o co chodzi że to nie jest normalne jak dziewiętnastolatkowie grają w Primera Division. To chyba dobrze że młodzi dostają szanse i ją wykorzystują. Albo zawodnik się zamotał i chciał powiedzieć coś innego, albo tekst nie został przetłumaczony tak żeby oddać sens wypowiedzi.

@slayer Tak się często mówi w Hiszpanii. Coś jak "to szaleństwo". Lubią przesadzać. Arnau wypowiada się tu pozytywnie.

@MateuszDoniec Dzięki za wyjaśnienie, cóż, chyba każdy język ma swoje zwroty niezbyt zrozumiałe dla przeciętnego obcokrajowca.
« Powrót do wszystkich komentarzy