Arnau Martínez: Gra dla Barcelony to moje marzenie

Mateusz Doniec

6 października 2022, 18:00

Cadena SER

6 komentarzy

Fot. Getty Images

Arnau Martínez, zawodnik Girony, który do 13. roku życia szkolił się w La Masii, udzielił wywiadu dla Cadena SER, w którym przyznał, że od dziecka jest kibicem Barçy. Katalończyk ujawnił także, że piłkarskim jego wzorem był m. in. Javier Mascherano.

Cule: Jestem kibicem Barçy od małego, grałem tam przez osiem lat i dla mnie marzeniem jest, aby pewnego dnia zagrać w pierwszej drużynie. Moim punktem odniesienia zawsze był Javier Mascherano.

Alejandro Balde: Jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi, poznaliśmy się w sekcjach młodzieżowych. Widzę, że radzi sobie bardzo dobrze i jestem bardzo szczęśliwy z jego powodu. Przez te wszystkie lata spisywał się bardzo dobrze. To nie jest normalne, że w wieku 19 lat my, młodzi, gramy w Primera División.

Rywalizacja w Gironie: Zawsze dobrze jest mieć konkurencję, poprawiasz się na treningach oraz w meczach, więc nie możesz się zrelaksować.

Odejście z La Masii: To było trudne, ale najlepszą rzeczą, jaka mi się przytrafiła, było właśnie odejście z Barçy. Dlatego jestem teraz tu, gdzie jestem. Byłem kibicem Barçy od dziecka i gra dla niej to moje marzenie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ciekawy grajek, młody, dobrze zaczął sezon. Widać spory potencjał, także szansę w Barcy chłopakowi można dać.

Nie rozumiem o co chodzi że to nie jest normalne jak dziewiętnastolatkowie grają w Primera Division. To chyba dobrze że młodzi dostają szanse i ją wykorzystują. Albo zawodnik się zamotał i chciał powiedzieć coś innego, albo tekst nie został przetłumaczony tak żeby oddać sens wypowiedzi.

No chłopaku jak za wzór Mascherano, to ja cię lubię. Oj brakuję nam takiego walczaka, gościa co poleci na dupie kilka metrów i skasuje typa, żeby mu się odechciało grać i to wszystko czyściutko w piłeczkę

Mam nadzieję że zarząd weźmie go pod uwagę na następny sezon. Nie mówię żeby grał w pierwszym składzie bo to za wcześnie ale do rotacji jak najbardziej.