Sport: Jules Koude się niecierpliwi

Maciej Łoś

21 sierpnia 2022, 17:02

Sport, Cadena SER, AS

65 komentarzy

Fot. Getty Images

Barcelona nie zdołała zarejestrować na czas Julesa Koundé, a to oznacza, że Francuz nie będzie mógł zagrać w dzisiejszym meczu z Realem Sociedad. Jak informuje Sport, stoper jest coraz bardziej zniecierpliwiony i oczekuje jak najszybszego rozwiązania tej niekomfortowej sytuacji.

Barcelonie nie udało się zamknąć dziś sprzedaży Pierre'a-Emericka Aubameyanga do Chelsea ani odejścia Memphisa Depaya do Juventusu. Tym samym dyrekcja sportowa nie dała rady osiągnąć swojego celu, jakim było zarejestrowanie Julesa Koundé przed dzisiejszym meczem na Reale Arena. Sam zawodnik wiedział już wczoraj po treningu, że będzie bardzo ciężko, żeby udało mu się zagrać z Realem Sociedad.

Dyrekcja sportowa Barçy zdaje sobie sprawę, że sytuacja jest niekomfortowa dla Julesa Koundé i zaczyna on się już coraz bardziej niecierpliwić. Przedstawiciele klubu skontaktowali się z nim i zapewnili go, że nie będzie już żadnego problemu, żeby zarejestrować go przed następną kolejką. Barça ma mieć przygotowane działania na wypadek, jeśli nie uda się sprzedać piłkarzy i zmieścić się w limicie wynagrodzeń.

Barcelonie udało się zarejestrować prawie wszystkich nowych zawodników przed pierwszą kolejką z Rayo, ale musieli pozostawić jednego zawodnika, który nie mógł zostać zgłoszony do gry. Padło na Julesa Koundé, który dopiero wracał po kontuzji i jego obecność w spotkaniu z Rayo nie była koniecznością. Niestety, przez kolejny tydzień sytuacja się nie zmieniła i Barça wciąż nie dała rady zarejestrować Francuza.

Jak podaje Cadena SER, Koundé jest zniecierpliwiony, a w jego kontrakcie znajduje się klauzula, że jeśli Barcelonie nie uda się go zarejestrować przed 1 września, będzie mógł zerwać umowę i odejść za darmo. Warto przypomnieć, że kilka tygodnie temu Barça zapłaciła za Francuza aż 50 milionów euro.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Za Laporty mieliśmy stać się godnym klubem. Stajemy się jednak coraz śmiesznym i żałosnym klubem. Ale będą jaja jak zawodnik odejdzie za darmo wiedząc że został kupiony za 50 mln. Po co zarząd kupował tych piłkarzy żeby potem ich niezarejestrować? Jak się teraz na to patrzy powinien wybrać Chelsea. Przynajmniej tam byłby traktowany z szacunkiem a nie Xavi obiecuje projekt sportowy a tu zawodnik nie może grać

@Sewren122 szkoda ze u kibiców zero godności i zrozumienia sytuacji z jaka nowy zarząd musi sobie poradzić, po tym co nabroili w klubie poprzednicy ;)

@Sewren122 lapcio gdyby miał mózg to najpierw ogarnał by finanse zamiast robic debilne transfery.Pomijam juz te jego kłamstwa z kampanii

@Bobski Każdy chyba rozumny człowiek zdaje sobie sprawę, że posprzątać trzeba w cholerę dużo. Ale jednak drogi wychodzenia z takiego bagna mogą być różne – obecny zarząd wybrał jazdę po bandzie.

Z całym szacunkiem, ale „zero godności i zrozumienia sytuacji” pachnie solidnym populizmem. To nie jest takie proste....

@Bobski co ma "godność i zrozumienie" wspólnego z bezmyślnym ściąganiem gracza za ogromne pieniądze, kiedy nie stać nas na zarejestrowanie go??
Dodam że był to jeszcze bardziej bezmyślny transfer, bo środek obrony i tak już mieliśmy dobrze obsadzony, a dalej nie mamy prawego i lewego obrońcy!!!

@Pinokio szczególnie w zeszłym sezonie było widać jak mamy mocno obsadzony

@MarioVeB! To byśmy nikogo nie kupili jak by czekał że najpierw sprzeda a później będzie kupował, robią dobrzei kombinują ile się da by kadra była jak najmocniejszą.

@Bobski xdddddd zero godności. Dobry jesteś. Jeśli klubu nie stać na zarejestrowanie piłkarza to go nie kupuje i tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy