Live po prezentacji Roberta Lewandowskiego [+komentarz z Barcelony]

Redakcja

5 sierpnia 2022, 14:47

15 komentarzy

Już o godz. 15:30 na kanale YouTube FCBarca.com zapraszamy na live, w którym skomentujemy na gorąco dzisiejszą prezentację Roberta Lewandowskiego jako zawodnika FC Barcelony!

W ramach nowej współpracy z 9CAMPNOU live'a wraz z Julią Cichą poprowadzi Michał Gajdek. Prosto z Barcelony o dzisiejszych wydarzeniach opowie wam korespondent FCBarca.com Adrian Białkowski, który wziął udział w prezentacji oraz konferencji prasowej jako akredytowany dziennikarz. Swoimi przemyśleniami podzieli się także Daniel Sobis z Eleven Sports.

Jak zwykle pojawi się możliwość zadawania pytań i komentowania wypowiedzi gości na chacie. Już teraz zasubskrybujcie nasz kanał, by nie przegapić tego oraz innych wydarzeń.

Zapraszamy do oglądania! Koniecznie zostawcie komentarz, łapkę w górę pod filmem, podzielcie się odcinkiem ze znajomymi i motywujcie nas, subskrybując kanał. Zapraszamy również na platformę Patronite, gdzie każdy z Was może dołożyć cegiełkę do rozwoju Waszego ulubionego serwisu dotyczącego Barcelony!

Pamiętajcie także o naszym podcaście Un Toc de la Rambla, który znajdziecie na YouTube oraz na poniższych platformach:

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zobaczymy po sezonie...

Czy ktoś widział jakiś nowy komentarz Pana Tomaszewskiego po prezentacji czy gość może w końcu zamilkł?

Nie bardzo rozumiem ten fenomen Lewego w Katalonii. 50 tysięcy kibiców nie było nawet oglądać Dinho czy Neymara. Jestem naprawdę mocno zaskoczony tym szumem wokół Roberta. Poza tym, nie wiem czy ktoś się nie przeliczył, ale szacuje się wpływy z koszulek na 20 mln.
Piłkarz, który nie jest przecież wyjątkowo medialny, nie jest boiskowym magikiem, a do tego trzeba będzie się z nim rozstać za 3, może 4 lata. Nijak nie mogę znaleźć wytłumaczenia.

Robert Ronaldinho

Już się nie mogę meczu doczekać. Teraz z Lewym to jeszcze bardziej niż zawsze. Tak to się oglądało i liczyło na to ,że ktokolwiek z naszych je*nie bramę, a teraz podwójna ekscytacja. Żeby Barca wygrała i żeby Lewy zaje*ał. Niech się już ten sezon zaczyna.

Cudowny dzień, cudowne rozpoczęcie weekendu! :)

Atmosfera na stadionie mega . To co w TV to tylko ułamek tego co na żywo. Było WOW ! Jeszcze Lewy z żonglerką taką że sam Ronaldinho by się nie powstydził. Chyba ostatnio takie sztuczki z piłką to u Ronaldinho były :)

Cieszcie się ludzie!
Ta prezentacja to była istna petarda!
60k ludzi na trybunach wita Polaka!

Oglądając tą żonglerke tylko w myślach,, żeby mu nie spierdoliła" :D:D

Ładnie pożonglował. Reakcja trybun też adekwatna.
Ale i tak niepełnosprytni będą pisać o "drewnie"

Ojjo, coś czuje że to będzie Bardzo Dobra współpraca :DDDD