Sport: Ángel Di María czeka na Barcelonę

Maciej Łoś

25 czerwca 2022, 16:00

Sport, Goal Italia

12 komentarzy

Fot. Getty Images

SportGoal Italia informują o tym, że Ángel Di María poprosił Juventus o więcej czasu na podjęcie decyzji, ponieważ cały czas czeka na ofertę Barcelony. Dyrekcja włoskiego klubu zaczyna tracić cierpliwość.

Jak poinformował Sport, otoczenie Ángela Di Maríi wciąż wierzy w możliwość przejścia Argentyńczyka do Barçy. Jego szanse zwiększają niepewna przyszłość Ousmane'a Dembélé i kłopoty z transferem Raphinhi. Dla Xaviego skrzydłowy PSG nie jest opcją priorytetową, ale jednocześnie nie odrzuca jego sprowadzenia do klubu.

Di María przebywa obecnie na wakacjach na Ibizie. Przekazał już swoim agentom, że jego celem jest powrót do LaLigi i możliwość gry w Barcelonie. Jego przedstawiciele wiedzą jednak, że aby do takiego ruchu mogło dojść, musi nastąpić szereg sprzyjających do tego okoliczności. Droga do Barçy jest skomplikowana, ale nie jest zablokowana. Najważniejszą kwestią jest przedłużenie kontraktu Ousmane'a Dembélé. Do końca jego umowy pozostało zaledwie kilka dni i tak naprawdę nie wiadomo, gdzie Francuz będzie grał w przyszłym sezonie. Jeśli skrzydłowy odejdzie, priorytetem Barcelony będzie sprowadzenie Raphinhi. W tym przypadku problemem są jednak pieniądze, ponieważ Leeds nie sprzeda Brazylijczyka za mniej niż 55 milionów euro. Agent zawodnika Deco stara się znaleźć rozwiązanie, ale nie będzie to łatwe. Z tego powodu Argentyńczyk czeka na Barçę, testując cierpliwość Juventusu. Włosi zaczynają się już denerwować, ponieważ uważają Di Maríę za bardzo dobrą opcję na rynku transferowym.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Niech spada, nie lubię go i tyle.

Jak dla mnie to odgrzewany kotlet. Do tego grał w białych.. I nie da się ukryć ze my mieliśmy odmładzać a nie ściągać coraz starszych. Wiadomo budżet jest jaki jest. Za darmo to każdego kusi. Ale byle nie on.

Brać go bez względu na inne transfery których i tak może nie być a tutaj pewniak

Ja tam był był zadowolony Di Maria jest jednym z niedocenianych zawodników do tej pory ubolewam nie zagrał w finale z Niemcami a chciał na zastrzykach grać ale Real się nie zgodził była tak historia bynajmniej no i szkoda że MU mu nie poszło.

Mnie to trochę dziwi że się nim interesują, wiem że za "darmo" ale jego historia nie powinna być zapomniana bo jest w zasięgu.

Na którym przystanku ? Codziennie ten sam post . Niech sobie czeka nawet i na pitina.

Przecież nawet jak Dzbanelele przedłuży to za Traore potrzeba mu rywala na skrzydło. Na papierze Fati/Depay Lewy/Auba Dembele/Ferran wygląda nieźle, ale jak się weźmie pod uwagę zdrowie Fatiego, Depaya i Dembele to już tak fajnie nie jest. Tu w obecnej sytuacji nie ma się co zastanawiać i brać Di Marię na 2 lata. Za Raphinhę chcą jakąś kwotę z kosmosu, a to przecież jest piłkarz zweryfikowany jak do tej pory na poziomie Leeds United.