Dani Alves: Będę walczył o pozostanie w Barcelonie

Mateusz Doniec

23 maja 2022, 00:13

Barca TV, Marca

9 komentarzy

Fot. Getty Images

Dani Alves udzielił krótkiej wypowiedzi dla Barça TV po porażce z Villarrealem. Brazylijczyk podkreślił co musi się zmienić przed nowym sezonem oraz wyraził chęć pozostania w klubie.

Barça TV: Jakie macie odczucia po zakończeniu tego sezonu?

Dani Alves: Musimy to wszystko przemyśleć i wrócić z innym duchem i inną mentalnością. Trochę nam smutno z powodu dzisiejszego wyniku. Powinniśmy włożyć więcej wysiłku, ponieważ reprezentujemy taki klub. Nie możemy być w takiej sytuacji, że w końcówce sezonu o nic nie walczymy. Ludzie przyszli dziś nas wspierać i nie potrafiliśmy dać im pozytywnej odpowiedzi. Pozostaje słodko-gorzki posmak.

Jak będzie wyglądała twoja przyszłość?

Chciałbym zostać w Barcelonie, ale to nie zależy ode mnie. Będę walczył o to, abym mógł kontynuować tu karierę. Żyję teraźniejszością. Przyszłość jest niewiadomą.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oby został, Ibra pokazał w Milanie jak ważne jest mieć takich doświadczonych graczy, którzy już nie jedno wygrali. Młodziez musi z kogos czerpać

"Nie możemy być w takiej sytuacji, że w końcówce sezonu o nic nie walczymy."

Dlaczego? Przecież Real też już w Hiszpanii o nic nie walczył pod koniec sezonu :P

Dani musi zostac i zapewne zostanie. Przy naszej sytuacji finansowej ciezko bedzie na rynku kogos sensownego wyciagnac. A jak mysle, ze alternatywami sa Dest i Roberto to raczej cienko to widze.

Fajnie jakby Dani został chociaż na rok