Christo Stoiczkow: Sprowadziłbym Hålanda do Barcelony

Julia Cicha

10 marca 2022, 19:28

MD, Cadena SER

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Christo Stoiczkow na antenie Cadena SER wypowiedział się na temat potencjalnego sprowadzenia przez Barcelonę Erlinga Hålanda.

- Ja bym go pozyskał. Barça potrzebuje takiego uderzenia. Mam nadzieję, że klub się wysili, by Håland trafił na Camp Nou i przeszedł tam do historii. Ma dużą jakość, strzela gole i asystuje.

- Myślę, że Xavi ma jedną rzecz, której nie mają inni: zna krótką drogę do zdobywania trofeów. To częsta gra 14 piłkarzy i powierzenie im takiej samej odpowiedzialności. W ostatnich meczach znalazł sposób, by drużyna grała lepiej.

- Kiedy nie zdobywa się tytułów, coś nie działa. W ostatnich latach opieraliśmy się na najlepszym graczu świata, Leo Messim. Być może nieco zaniedbano wychowanków.

- Dembélé ma duże umiejętności, w każdym spotkaniu może znaleźć się sam przed bramkarzem 3-4 razy. Jeśli jednak nie chce przedłużyć umowę, to znaczy, że nie kocha Barçy. W rezerwach jest 5-6 zawodników, którzy rozwiną się, jeśli powierzy się im odpowiedzialność.

- Busquets i Jordi Alba grają na wysokim poziomie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

jeżeli on chce prawie 200mln przez 5 lat w takim wieku i z kontuzjami to tylko city i psg są w stanie mu tyle płacić

Wymiana za dembele i doplata 100mln

Dembele to celownik od Rusków zakupił, ujebny błotem i nie nastawiony.

Ja też, ale nie za wszelka cenę, płacąc za Niego chore pieniądze i dając mu na start tak wysoką pensje. Nie kosztem naszych młokosów, którzy zasługują na lepsze kontakty ( Gavi Araujo )