hmm tak sobie myślę ,że gdyby wtedy nie wszedł do gry to prawdopodobnie nie byłby teraz najlepszym piłkarzem na świecie. Nikt by o nim nie słyszał a mecze oglądał by u siebie w pokoju na tv :)
no i nasza Barça słabiutko panowie. Jedyne co było dobre to akcja z 2' kiedy to Henry nie wykorzystał extra setki no ale cóż miejmy nadzieje ze bedzie dobrze a tak patrzac na to co sie dzialo w 1ej polowie to slaba gra z przodu a obrona to koszmar. Abidal grał dobrze do 35' pozniej jakis babol i juz tez masakra. Messi i Eto'o nie moga sie odnalezc na boisku. MEssi to w ogole ostatnio slabo gra ,moim zdaniem za dlugo trzyma pilke przy nodze zamiast szybciej zagrac to kula ta pilke i kula ja nie wiem co sie z nim stalo Eto'o to samo w sumie. ogolnie to zle decyzje podejmuja katalonczycy no ale miejmy nadzieje ze to sie zmieni
no i nasza Barça słabiutko panowie. Jedyne co było dobre to akcja z 2' kiedy to Henry nie wykorzystał extra setki no ale cóż miejmy nadzieje ze bedzie dobrze a tak patrzac na to co sie dzialo w 1ej polowie to slaba gra z przodu a obrona to koszmar. Abidal grał dobrze do 35' pozniej jakis babol i juz tez masakra. Messi i Eto'o nie moga sie odnalezc na boisku. MEssi to w ogole ostatnio slabo gra ,moim zdaniem za dlugo trzyma pilke przy nodze zamiast szybciej zagrac to kula ta pilke i kula ja nie wiem co sie z nim stalo Eto'o to samo w sumie. ogolnie to zle decyzje podejmuja katalonczycy no ale miejmy nadzieje ze to sie zmieni
Komentarze
0
hmm tak sobie myślę ,że gdyby wtedy nie wszedł do gry to prawdopodobnie nie byłby teraz najlepszym piłkarzem na świecie. Nikt by o nim nie słyszał a mecze oglądał by u siebie w pokoju na tv :)
0
http://www.justin.tv/luchoquirozzzz
0
no i nasza Barça słabiutko panowie. Jedyne co było dobre to akcja z 2' kiedy to Henry nie wykorzystał extra setki no ale cóż miejmy nadzieje ze bedzie dobrze a tak patrzac na to co sie dzialo w 1ej polowie to slaba gra z przodu a obrona to koszmar. Abidal grał dobrze do 35' pozniej jakis babol i juz tez masakra. Messi i Eto'o nie moga sie odnalezc na boisku. MEssi to w ogole ostatnio slabo gra ,moim zdaniem za dlugo trzyma pilke przy nodze zamiast szybciej zagrac to kula ta pilke i kula ja nie wiem co sie z nim stalo Eto'o to samo w sumie. ogolnie to zle decyzje podejmuja katalonczycy no ale miejmy nadzieje ze to sie zmieni
VeB!
0
Arek no tak sry hehe pomyłeczka
0
łeeee :( szkoda trochę myślałem że będzie Manutd albo Inter :(
0
http://www.justin.tv/luchoquirozzzz
0
Eurosport ,z tego co wiem to już od dobrych kilku lat transmituje wszystkie losowania
a w necie to:
http://p2pstation.net/
http://sportonlaptop.com/
0
Chelsea - Juve
0
Villarreal - Panata
0
no i nasza Barça słabiutko panowie. Jedyne co było dobre to akcja z 2' kiedy to Henry nie wykorzystał extra setki no ale cóż miejmy nadzieje ze bedzie dobrze a tak patrzac na to co sie dzialo w 1ej polowie to slaba gra z przodu a obrona to koszmar. Abidal grał dobrze do 35' pozniej jakis babol i juz tez masakra. Messi i Eto'o nie moga sie odnalezc na boisku. MEssi to w ogole ostatnio slabo gra ,moim zdaniem za dlugo trzyma pilke przy nodze zamiast szybciej zagrac to kula ta pilke i kula ja nie wiem co sie z nim stalo Eto'o to samo w sumie. ogolnie to zle decyzje podejmuja katalonczycy no ale miejmy nadzieje ze to sie zmieni
VeB!