Użytkownik zbanowany
16 stycznia 2012, 20:40
0
16 stycznia 2012, 20:39
12 stycznia 2012, 17:51
12 stycznia 2012, 15:43
11 stycznia 2012, 21:39
noi niech idzie nikt po nim nie zapłacze był cienki jest cienki i będzie cienki jak dupa węża
8 stycznia 2012, 12:03
8 stycznia 2012, 12:42
Będzie kims w przyszłości
6 stycznia 2012, 21:18
Zgadzam się w 100% z IIKA ośmieszył obronę pobiegł sobie jak na trenignu
5 stycznia 2012, 14:37
Tam jest atmosfera jak w rodzinie coś niesamowitego VeB!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
0
0
0
noi niech idzie nikt po nim nie zapłacze był cienki jest cienki i będzie cienki jak dupa węża
0
0
0
Będzie kims w przyszłości
0
Zgadzam się w 100% z IIKA ośmieszył obronę pobiegł sobie jak na trenignu
0
Tam jest atmosfera jak w rodzinie coś niesamowitego
VeB!!!