5 grudnia 2011, 22:21
0
http://kwejk.pl/obrazek/719412/el,clasico.html
17 listopada 2011, 19:45
Paco na orange sport info :))
13 listopada 2011, 19:35
http://kwejk.pl/obrazek/656663/c.,ronaldo.html
1 listopada 2011, 21:38
http://www.kwejk.pl/obrazek/622211/fc,barcelona.html
10 kwietnia 2010, 20:33
hehe to dobzre chyba kazdy :)) jest anty madrydista!!!
10 kwietnia 2010, 20:28
Zestarzalem sie i minęly lata z czasem przestałem nienawidzić tych rzeczy których nienawidzilem wcześniej i które teraz tylko lubię ignorować przestalem byc anty - wszystko przestalem byc antymilitarny przestalem byc antyklerykalny przestalem byc nawet antysocjalny jesli mnie oczyszczasz, móglbym powiedzieć prawie nie ma antyfeministów jest tylko jedna rzecz ktora zawsze bede nienawidził JESTEM ANTIMADRIDISTĄ JESTEM ANTIMADRIDISTĄ JESTEM ANTIMADRIDISTĄ JESTEM ANTIMADRIDISTĄ
10 kwietnia 2010, 11:25
no właśnie zgodze sie z erko13
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
http://kwejk.pl/obrazek/719412/el,clasico.html
0
Paco na orange sport info :))
0
http://kwejk.pl/obrazek/656663/c.,ronaldo.html
0
http://www.kwejk.pl/obrazek/622211/fc,barcelona.html
0
hehe to dobzre chyba kazdy :)) jest anty madrydista!!!
0
http://kwejk.pl/obrazek/656663/c.,ronaldo.html
0
Paco na orange sport info :))
0
Zestarzalem sie i minęly lata
z czasem przestałem nienawidzić
tych rzeczy których nienawidzilem wcześniej
i które teraz tylko lubię ignorować
przestalem byc anty - wszystko
przestalem byc antymilitarny
przestalem byc antyklerykalny
przestalem byc nawet antysocjalny
jesli mnie oczyszczasz, móglbym powiedzieć
prawie nie ma antyfeministów
jest tylko jedna rzecz ktora zawsze bede nienawidził
JESTEM ANTIMADRIDISTĄ
JESTEM ANTIMADRIDISTĄ
JESTEM ANTIMADRIDISTĄ
JESTEM ANTIMADRIDISTĄ
0
hehe to dobzre chyba kazdy :)) jest anty madrydista!!!
0
no właśnie zgodze sie z erko13