0

BAN!

0

dzis będzie ogłoszenie terminarzu rozgrywek La Ligii, Segudny Division i Copa del Rey.

0

minęło 24h i potwierdzenia nie ma, a meil byl dobry:

temat: moje imię i nazwisko

tresc:

Stanisław Moniuszko

39-200 Dębica

ulica Wtiosa 10/3

1x męska: M wersja numer 2

co jest zle ?

0

Leo ! Leo ! Leo !

0

świetny artykuł.

0

mozna skądś link do zdjęc z treningu ? jesli owy ktos posiada oczywiscie

0

madryckie gazety i tak tam znajdą spalonego :)

Super Messi !

0

jak to Dani nie przepuscil zadnego spotkania ligowego ?

a kartki, a kontuzja ? i jaki najlepszy asystent ? skoro Xavi ma 12/13 ( roznie podaja )

0

Smutek

Puyol z Arsenalem w pierwszym meczu dostał czrwona kartke i pauzował, a teraz dostał zółtą i pauzuje za nadmiar.

0

w meczu z Xerez Messi nie wszedł za Ibrahimovica, bo to on asystował przy " lobiku " Ibrahimovica

0

jezeli to prawda to ja nie widze problemu. Ibra, Villa, Messi rotacja, wymiana pozycji caly czas, co to za problem ?

0

5cm nizej i gol sezonu Silvy..

0

praca sędziego bez komentarza

0

uff... czekałem na tego newsa

0

tu powinna byc druga żółta dla Lopo

0

ale YAYA :D

0

ale niesie :D INIESTA, INIESTA, INIESTA ! :D

0

haha Pedro poemat :D

0

flage teraz na pewno widzieliscie wszyscy.

0

aha co do sekundy identyczna :) nie zwracalem uwagi co do sekund :-)

0

artexo

dodalem minute po was, więc o co chodzi ? :)

0

Dani + Messi - bral słów, onie są fantastyczni, niesamowici, niepowtażalni!

0

BOJAN !

1-0!

0

Miazga !

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

Iniesta pauzuje z powodu kontuzji w meczu z Mallorcą, wroci na Gran Derbi, a twoj skład Rajka, sie nie sprawdzi poniewaz Dani pauzuje za 5 zołtą kartkę :)

0

Real Madrid 78 - 84 Reagal FC Barcelona

dziękujemy zespołowi z Madrytu

0

Golazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzo!

0

aj Zlatan

0

On jest po poprostu niesamowitty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?