zlatan81
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębica
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
0
dzis będzie ogłoszenie terminarzu rozgrywek La Ligii, Segudny Division i Copa del Rey.
0
minęło 24h i potwierdzenia nie ma, a meil byl dobry:
temat: moje imię i nazwisko
tresc:
Stanisław Moniuszko
39-200 Dębica
ulica Wtiosa 10/3
1x męska: M wersja numer 2
co jest zle ?
0
Leo ! Leo ! Leo !
0
świetny artykuł.
0
mozna skądś link do zdjęc z treningu ? jesli owy ktos posiada oczywiscie
0
madryckie gazety i tak tam znajdą spalonego :)
Super Messi !
0
jak to Dani nie przepuscil zadnego spotkania ligowego ?
a kartki, a kontuzja ? i jaki najlepszy asystent ? skoro Xavi ma 12/13 ( roznie podaja )
0
Smutek
Puyol z Arsenalem w pierwszym meczu dostał czrwona kartke i pauzował, a teraz dostał zółtą i pauzuje za nadmiar.
0
w meczu z Xerez Messi nie wszedł za Ibrahimovica, bo to on asystował przy " lobiku " Ibrahimovica
0
jezeli to prawda to ja nie widze problemu. Ibra, Villa, Messi rotacja, wymiana pozycji caly czas, co to za problem ?
0
5cm nizej i gol sezonu Silvy..
0
praca sędziego bez komentarza
0
uff... czekałem na tego newsa
0
tu powinna byc druga żółta dla Lopo
0
ale YAYA :D
0
ale niesie :D INIESTA, INIESTA, INIESTA ! :D
0
haha Pedro poemat :D
0
flage teraz na pewno widzieliscie wszyscy.
0
aha co do sekundy identyczna :) nie zwracalem uwagi co do sekund :-)
0
artexo
dodalem minute po was, więc o co chodzi ? :)
0
Dani + Messi - bral słów, onie są fantastyczni, niesamowici, niepowtażalni!
0
BOJAN !
1-0!
0
Miazga !
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
Iniesta pauzuje z powodu kontuzji w meczu z Mallorcą, wroci na Gran Derbi, a twoj skład Rajka, sie nie sprawdzi poniewaz Dani pauzuje za 5 zołtą kartkę :)
0
Real Madrid 78 - 84 Reagal FC Barcelona
dziękujemy zespołowi z Madrytu
0
Golazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzo!
0
aj Zlatan
0
On jest po poprostu niesamowitty