30 stycznia 2013, 14:41
0
Daję 3:1 dla Barcy ale widowisko jak zawsze będzie przednie :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Daję 3:1 dla Barcy ale widowisko jak zawsze będzie przednie :)
0
Daję 3:1 dla Barcy ale widowisko jak zawsze będzie przednie :)