0

Co do najbliższych meczów La Liga to cieszyłbym się gdyby Barca wygrała jeden miecz - z Realem Madryt !! Resztę oczywiście też chciałbym aby Blaugrana wygrała lecz Barca to tylko drużyna więc zobaczymy ocenimy ;)

VeB!

0

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce....

Visca el Barca!!

0

Barca, AS Roma, Bordeaux i Fiorentina

Moje typy ;)

VeB!

0

Oto jest dzień, który dał nam Pan. Cieszmy się i radujmy się nim!!! ;D

Oby tylko nie była to plota stylu "Mundo Deportivo" ;/

VeB! Visca el Eto'o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?