zieloonka
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Białystok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Który chętny na ślub na Camp Nou ^^ Poświęce się hehe ;)
0
Dziś moje urodzinki :) mam nadzieje ze Barcelona sprezentuje mi 1 miejsce w tym dniu :) Visca ;D
0
neo2114
dlaczego napisałeś " ( 100 % ) "'
liczyć nie umiesz?
to chociaz na kompie w kalkulatorze dodaj sobie te procenty :)
0
Trener się zmienia,
piłkarze się zmieniają,
prezydent odchodzi
a KIBICE zostają !
tylko Barca.! :)
Laporcie dziękujemy za wszystko co zrobił i z cierpliwością czekamy na decyzje Rossela..
0
;) poraz pierwszy bardziej interesuje mnie mecz Realu ;D
oby tam niezle ich zloili ^^
Barcelona jak z tamtego sezonu ^^ to ja rozumiesz ;-)
Vamos Barca !!!
pzdr. Cules ;-)
0
Haha ;D real tylko sie poniży jak to prawda ^^ xD
Messi za zadne skarby swiata nie odejdzie z Barcelony
ktos chyba na głowe ostro upadł ;)
VeB! y Messi ;)
0
Barca nie istnieje, Inter szaleje...
a tak na serio :(
to Valdes moze pojsc spac ^^ :(
co sie dzieje z tą Barcą
Cules coś słabi.. ;(
0
Widzisz gai assulin##44 musisz jechać do Madrytu ^^
0
gai assulin coś tam
dziecko uspokuj się, jeżeli nikt ci nie odpowiada to chyba nie wiedzą CO? więc przestan co 2 minuty wysyłać komenta czy jest mecz na kanale. Zlituj się.
0
Tacy patrioci a nawet czytać nie umieją ;D
że jest napisane że wszystkich LIG to nie znaczy że na całym świecie tylko chodziło o dyscypliny sportowe :)
kto dla tych dzieci konta pozakładał :D
Pozdr. dla PRAWDZIWYCH Cules
0
Haha no tak GD też odwołane ;D ale tylko dla mądrych inaczej co myślą że FCB podlega pod PZPN ;D haha śmieszne to jest :)
0
Ludzie święci jaka minuta ciszy?! wy jesteście nienormalni!, myślicie że cały Świat płacze nad Polskim prezydentem? Rozumiem to, bo każdy odczuwa żal po takim wydarzeniu ale po co mieszać w to FC Barcelone. I skończcie z tymi komentarzami bo się juz czytać tego nie da. Zero informacji o Barcelonie tylko ciągle Smoleńsk i Smoleńsk. Napisałam już wczesniej. Chcecie wyraźić żal to na onet.pl i wpisywać się do księgi kondolencji.
0
wlączysz mecz o 22:00 to sie dowiesz :P bo chodzą różne opowieści i tak naprawde niewiadomo.
0
Musi przecież baba zrobić wkońcu porządek ;)
0
Moim zdaniem niektórzy z Was wchodzą na te forum tylko dlatego by poruszyć temat tragedii w Smoleńsku. Dla mnie to chore, rozumiem że jest żałoba i czarna wstążka na tle herbu Barcy wystarczy a nie każdy pisze że powinien być temat o tej tragedii. Ludzie, czy uważacie że FCB ma coś z tym wspólnego? jeżeli chcecie wyraźić żal lepiej zajrzyjcie na onet.pl i złóżcie kondolencje a nie dziamgolicie tutaj. Dziś jest ważny mecz i mimo tragedi powinniśmy pisać o tym wydarzeniu w Hiszpanii, a dla tych o slabych nerwach którzy nie są wstanie wyraźić emocji radze poprostu nie pisać zbędnych komentarzy, tylko przeczytać post i iść dalej oglądać TVN24.
Pozdrawiam wszystkich kibiców.
VeB!
Gosia :)
0
dokładnie, na własne życzenie ;/
Koncówka meczu i Barcelony nie ma, zero akcji.
Dali się ponieść Arsenalowi.;/
Co do Puyola;/ nie słusznie, moim zdaniem nie zasługiwało to na czerwoną kartke i karny.
VeB!.
0
a wyszlam tylko po chusteczki i juz 3-0 ;D
no cules mozemy byc dumni :)
choc troche za duzo cackania sie bylo :)
aż przypomina mi sie tamten "lepszy" sezon :)
Visca el Barca y Messi !
Mes Que Un Club ;))
jestem pełna podziwu oby tak dalej ;)
pozdr. ;)
0
dokladnie jeszcze 45 minut ( plus doliczony czas ) :D stawiam 2-1 dla Barcy ! ! ! ! :-)
VeB! :))))
0
Bardzo slaby mecz.. :(
niestety
Messi, i Henry uratowali nas przed katastrofa
Iniesta zablysna ( kolejany raz z rzedu )
niestety nic ciekawego z tego nie wyszlo. :(
ledwo wyciagnelismy remis
jestem zszokowana.
Pozdr.
VEB y INIESTA !
Mes Que Un Club ;-)
0
Moim skromnym zdaniem Bojan grał lepiej od T. Henry`ego , tyle ze Titi zdobyl Gola. Mimo wszystko mają ta samąocene ( 7 ). Bojan zasluguje na wiecej.
0
/A tu był wiersz o Ronaldinho, który też usunął zły moderator/
0
/Tu był komentarz, którego 50% stanowiły uśmiechnięte buźki, a który usunął zły moderator/
0
dzialaja wam te bramki ?!
0
dawac bramki !!!!
0
Yeaaaaaaaaaaaaaaa ! Mowilam !!!!!!!
Etoo`o KROL ! MISTRZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Puyol Moj xD Yeaaaa Yeaa ;D Visca El Barca ! y Puyol y Eto`o
Mes Que Un Club !!!!!!
0
dawajcie mi tu Xaviego !!!!
Barca !!!!!!!!!!! co sie dzieje ?
co to za sklad ?!!!!!!!!!