Hej, właśnie powstaje nowy Fan Club Eweliny Lisowskiej, zrzeszający fanów z Pomorza. Jeśli jesteś zainteresowana/y odwiedź nas na Facebooku i polub :)
[color=#BF0000][b]Ewelina Lisowska Fanclub Pomorze[/b] [/color][url]http://www.facebook.com/EwelinaLisowskaFanclubPomorze[/url]
Pozwoli nam walczyć o większą liczbę koncertów w tym regionie oraz o szereg profitów za członkostwo. Zapraszam ;)
Jak zobaczę Abidala jeszcze raz wnoszącego puchar Ligii Mistrzów.. to mogę już umierać spokojnie. Były to swoisty symbol zwycięstwa nad chorobą, a nawet tryumf życia nad śmiercią. Wierzę, że taki moment nadejdzie.
To samo na gazecie.pl " Barca męczyła się ze słabą w tym roku Valencją". To chyba oglądali mecz od 80 min. A pod spodem "2 bramki niezawodnego Ronaldo" i jakoś tydzień temu zawodził. Ale cieszy zwycięstwo :) VeB!
Ej weźcie już nawet nie gadajcie z tym Mariuszem! Bez sensu tu siedzi! Ja jakoś jak gra Barca to oglądam mecz a nie siedze na stronie rm. Żal chłopaka! Ale nie ma co sie dziwić w podstawówce nie wiele zadają to ma czas !
No niestety kiedyś musiało to się stać. Pogoń w lidze bardzo wszystkich wymęczyła. 11 zwycięstw ligowych pod rząd i rozprawienie się z Milanem kiedyś musiało się odbić. Na nieszczęście dla nas ma to miejsce teraz, ob na pewno Barcelona nie gra jak już nas przyzwyczaiła. Szkoda..
lemoniada --> w bazposrednim stosunku jest 5 do 4 dla drużyny która wygrała 1 mecz czyli ona awansuje. Bramki na wyjeździe są liczone podwójnie w przypadku remisu np. wczoraj było 2:2 i awansowała Sevilla która strzeliła 2 bramki na wyjeździe. PoZdRo ;D
Komentarze
0
0
Hej, właśnie powstaje nowy Fan Club Eweliny Lisowskiej, zrzeszający fanów z Pomorza. Jeśli jesteś zainteresowana/y odwiedź nas na Facebooku i polub :)
[color=#BF0000][b]Ewelina Lisowska Fanclub Pomorze[/b] [/color][url]http://www.facebook.com/EwelinaLisowskaFanclubPomorze[/url]
Pozwoli nam walczyć o większą liczbę koncertów w tym regionie oraz o szereg profitów za członkostwo. Zapraszam ;)
0
Jak zobaczę Abidala jeszcze raz wnoszącego puchar Ligii Mistrzów.. to mogę już umierać spokojnie. Były to swoisty symbol zwycięstwa nad chorobą, a nawet tryumf życia nad śmiercią. Wierzę, że taki moment nadejdzie.
0
To samo na gazecie.pl " Barca męczyła się ze słabą w tym roku Valencją". To chyba oglądali mecz od 80 min. A pod spodem "2 bramki niezawodnego Ronaldo" i jakoś tydzień temu zawodził. Ale cieszy zwycięstwo :) VeB!
0
Nie ma ktoś może sprzedać biletu na jakiś otwarty trening? Ewentualne oferty na priv poproszę.
0
Ej weźcie już nawet nie gadajcie z tym Mariuszem! Bez sensu tu siedzi! Ja jakoś jak gra Barca to oglądam mecz a nie siedze na stronie rm. Żal chłopaka! Ale nie ma co sie dziwić w podstawówce nie wiele zadają to ma czas !
0
No niestety kiedyś musiało to się stać. Pogoń w lidze bardzo wszystkich wymęczyła. 11 zwycięstw ligowych pod rząd i rozprawienie się z Milanem kiedyś musiało się odbić. Na nieszczęście dla nas ma to miejsce teraz, ob na pewno Barcelona nie gra jak już nas przyzwyczaiła. Szkoda..
0
lemoniada --> w bazposrednim stosunku jest 5 do 4 dla drużyny która wygrała 1 mecz czyli ona awansuje. Bramki na wyjeździe są liczone podwójnie w przypadku remisu np. wczoraj było 2:2 i awansowała Sevilla która strzeliła 2 bramki na wyjeździe. PoZdRo ;D
0
mógłby mi ktoś po meczu na 691530130 wysłać wynik meczu ;D z góry dzięki ;D
0
a ja i tak uważam że jakiegoś jednego piłkarza mogli ściągnąć ;D