O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 50
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

Hej, właśnie powstaje nowy Fan Club Eweliny Lisowskiej, zrzeszający fanów z Pomorza. Jeśli jesteś zainteresowana/y odwiedź nas na Facebooku i polub :)
[color=#BF0000][b]Ewelina Lisowska Fanclub Pomorze[/b] [/color][url]http://www.facebook.com/EwelinaLisowskaFanclubPomorze[/url]
Pozwoli nam walczyć o większą liczbę koncertów w tym regionie oraz o szereg profitów za członkostwo. Zapraszam ;)

0

Jak zobaczę Abidala jeszcze raz wnoszącego puchar Ligii Mistrzów.. to mogę już umierać spokojnie. Były to swoisty symbol zwycięstwa nad chorobą, a nawet tryumf życia nad śmiercią. Wierzę, że taki moment nadejdzie.

0

To samo na gazecie.pl " Barca męczyła się ze słabą w tym roku Valencją". To chyba oglądali mecz od 80 min. A pod spodem "2 bramki niezawodnego Ronaldo" i jakoś tydzień temu zawodził. Ale cieszy zwycięstwo :) VeB!

0

Nie ma ktoś może sprzedać biletu na jakiś otwarty trening? Ewentualne oferty na priv poproszę.

Zobacz wszystkie

0

Ej weźcie już nawet nie gadajcie z tym Mariuszem! Bez sensu tu siedzi! Ja jakoś jak gra Barca to oglądam mecz a nie siedze na stronie rm. Żal chłopaka! Ale nie ma co sie dziwić w podstawówce nie wiele zadają to ma czas !

0

No niestety kiedyś musiało to się stać. Pogoń w lidze bardzo wszystkich wymęczyła. 11 zwycięstw ligowych pod rząd i rozprawienie się z Milanem kiedyś musiało się odbić. Na nieszczęście dla nas ma to miejsce teraz, ob na pewno Barcelona nie gra jak już nas przyzwyczaiła. Szkoda..

0

lemoniada --> w bazposrednim stosunku jest 5 do 4 dla drużyny która wygrała 1 mecz czyli ona awansuje. Bramki na wyjeździe są liczone podwójnie w przypadku remisu np. wczoraj było 2:2 i awansowała Sevilla która strzeliła 2 bramki na wyjeździe. PoZdRo ;D

0

mógłby mi ktoś po meczu na 691530130 wysłać wynik meczu ;D z góry dzięki ;D

0

a ja i tak uważam że jakiegoś jednego piłkarza mogli ściągnąć ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?