jestes taki sam jak oni na gorze, wszechwiedzacy kibice:) co komentarz kazdy chce byc lepszy i wygrac nad drugim, czasami wejde na ta strone po ciezkim dniu i nie musze ogladac kabaretow, komedii, czytam co piszecie i usmiech sam na twarzy sie pojawia:) kloccie sie dalej ktory zostanie nostradamusem 2014 roku:) a tak na marginesie podacie moze wyniki spotkan ligi wloskiej, hiszpanskiej, francuskiej, niemieckiej i angielskiej na nowy rok??jestescie profesjonalistami to pytam:) pozdrawiam was wszystkich
mialbyc rzekomo przeciwny, podajcie link jak sam o tym powiedzial, skoro wierzycie w slowo rzekomo, to rowniez powinniscie rzekomo wierzyc w wine messiego w sparawach podatkowych, hmm??
sadze ze zdrowy to ty nie jestes, udaj sie szybko do lekarza, uzytkownik kruk napisal jedno co jak zdaje mi sie jest prawda, bardziej nienawidzisz Realu niz lubisz Barce, powodzenia fanatyku
moze jeszcze CR specjalnie tak robi??aby znienawidzil go caly pilkarski swiat??aby wzieli go za frajera??uzytkownik Sęp w sposob normalny wytlumaczyl co moze byc powodem, moze by tak termin zmienic??i wierze ze CR niemialby nic przeciwko:) dodales ze masz dziwne przeczucie ze jakby nie mecz z dania to i tak by nie przyjechal, to nie jest dziwne przeczucie to tylko wymowka jakby go tutaj zgnoic w sposob lagodny
Komentarze
0
ladnie strzelil:) brawo, nie lubie City a z drugiej strony kibicuje Realowi, niech wygra lepszy i przejdzie do nastepnej rundy:) powodzenia
0
0
2
0
jestes taki sam jak oni na gorze, wszechwiedzacy kibice:) co komentarz kazdy chce byc lepszy i wygrac nad drugim, czasami wejde na ta strone po ciezkim dniu i nie musze ogladac kabaretow, komedii, czytam co piszecie i usmiech sam na twarzy sie pojawia:) kloccie sie dalej ktory zostanie nostradamusem 2014 roku:) a tak na marginesie podacie moze wyniki spotkan ligi wloskiej, hiszpanskiej, francuskiej, niemieckiej i angielskiej na nowy rok??jestescie profesjonalistami to pytam:) pozdrawiam was wszystkich
7
to sie juz nudne robi...
5
mialbyc rzekomo przeciwny, podajcie link jak sam o tym powiedzial, skoro wierzycie w slowo rzekomo, to rowniez powinniscie rzekomo wierzyc w wine messiego w sparawach podatkowych, hmm??
4
sadze ze zdrowy to ty nie jestes, udaj sie szybko do lekarza, uzytkownik kruk napisal jedno co jak zdaje mi sie jest prawda, bardziej nienawidzisz Realu niz lubisz Barce, powodzenia fanatyku
4
moze jeszcze CR specjalnie tak robi??aby znienawidzil go caly pilkarski swiat??aby wzieli go za frajera??uzytkownik Sęp w sposob normalny wytlumaczyl co moze byc powodem, moze by tak termin zmienic??i wierze ze CR niemialby nic przeciwko:) dodales ze masz dziwne przeczucie ze jakby nie mecz z dania to i tak by nie przyjechal, to nie jest dziwne przeczucie to tylko wymowka jakby go tutaj zgnoic w sposob lagodny
4
gdy Messi strzela wiele bramek gra dla druzyny, a gdy CR strzela gra pod siebie, pamietaj o tym