O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 175
  • Polecenia 152

Komentarze

zet

0

Jordi zawsze TOP.

zet

3

@aezakmi123 Busi jeszcze pod koniec kariery będzie mógł poprawić zastawkę jak podpatrzy kilka tircków od Krychy.

zet

0

Życzę jak najlepiej i niech młody nam zdrowo rośnie. Mam jednak przeczucie, że chłopak będzie niecierpliwy i przepadnie jak Simens.

zet

0

@siara10 Problemy z rejestracją wynikają z ujemnych raportów finansowych z poprzednich lat a to jest zasługa tego madryckiego kreta a nie Laporty.

zet

0

@rk Niestety niema????

Zobacz wszystkie
zet

17

Jak to łatwo wszystko spierdol...ć. Trzy lata temu byliśmy najsilniejsi na świecie i rozdawaliśmy karty. Teraz nikt nawet z nami nie chce gadać a przez ten okres nie kupiliśmy nikogo wartościowego do zespołu (z wyjątkiem Umtiti). Oprócz tego straciliśmy Alvesa za darmo, Neymara Jr, Pedro, Alexisa, Tiago. Na stanie mamy Vermalena, Turana, Duglasa, Digne, Gomeza. PYTAM CO TO KUR>>W>>A JEST??? Co za debil z tego Bartomeu. W madrycie są dumni z działań ich agenta.

zet

10

A ja myślę, że 250 mln za Messiego powinno wpłynąć do klubu i powinniśmy stworzyć nową rzeczywistość bez Leo w składzie. On już niestety lepszy nie będzie a Neymar i Suarez zapewnią nam odpowiednią jakość z przodu. Wiem, że to niepopularna opinia ale szejkowie by zapłacili. Pomyślcie co można zrobić z 250 milionami, to może ustawić drużynę na następne 10 lat.

zet

10

Też to mam. Nawet mogłem jechać na Bernabeu ale olałem ich. Nie dam im zarobić.

Uwielbiam Gerarda za to co robi.

zet

6

Dawno czegoś takiego nie widziałem. To była demolka. Barca nie istniała. Rewelacyjny mecz San Sebastian a najsłabszy w wykonaniu Barcy od kadencji Martino.
Pełny szacunek dla Eusebio Sacristána.

zet

6

Podobał mi się Verma w Arsenalu ale jego oszałamiająca kariera w Barcelonie i legendarne rajdy po katalońskich szpitalach sprawiły że już się nie mogę doczekać aż odejdzie.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?