O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 198
  • Polecenia 193

Komentarze

zet

0

Oby było pięknie i niech zacznie u nas ja Ronaldo de Lima. Przypominam jednak, że on od kilku miesięcy jest kontuzjowany i przyjedzie do nas nieprzygotowany. Tak czy inaczej jest potrzebny bo gramy bez napastnika.

zet

3

Dobrze, że już to za nami.

zet

1

@ciawa94 Problem w tym, że ci zawodnicy mają nierealnie wysokie kontrakty. Teraz jak ktoś chce ich kupić to musi przynajmniej utrzymać zarobki na tym samym poziomie. Odbywa się to kosztem ceny odstępnego a Barca cieszy się, że spada ktoś z listy płac. Niestety krecie zarządzanie klubem przez Bartolomeu dalej nam się odbija czkawką. VeB

zet

0

zet

1

Laporta powinien ostro ruszyć po Beresia:)

Zobacz wszystkie
zet

17

Jak to łatwo wszystko spierdol...ć. Trzy lata temu byliśmy najsilniejsi na świecie i rozdawaliśmy karty. Teraz nikt nawet z nami nie chce gadać a przez ten okres nie kupiliśmy nikogo wartościowego do zespołu (z wyjątkiem Umtiti). Oprócz tego straciliśmy Alvesa za darmo, Neymara Jr, Pedro, Alexisa, Tiago. Na stanie mamy Vermalena, Turana, Duglasa, Digne, Gomeza. PYTAM CO TO KUR>>W>>A JEST??? Co za debil z tego Bartomeu. W madrycie są dumni z działań ich agenta.

zet

10

A ja myślę, że 250 mln za Messiego powinno wpłynąć do klubu i powinniśmy stworzyć nową rzeczywistość bez Leo w składzie. On już niestety lepszy nie będzie a Neymar i Suarez zapewnią nam odpowiednią jakość z przodu. Wiem, że to niepopularna opinia ale szejkowie by zapłacili. Pomyślcie co można zrobić z 250 milionami, to może ustawić drużynę na następne 10 lat.

zet

10

Też to mam. Nawet mogłem jechać na Bernabeu ale olałem ich. Nie dam im zarobić.

Uwielbiam Gerarda za to co robi.

zet

10

@MarioVeB! Raczej tamten niż ten

zet

6

Dawno czegoś takiego nie widziałem. To była demolka. Barca nie istniała. Rewelacyjny mecz San Sebastian a najsłabszy w wykonaniu Barcy od kadencji Martino.
Pełny szacunek dla Eusebio Sacristána.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?