zelek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Koszalin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słyszeliście: http://ncplus.pl/eleven?utm_source=ncplus&utm_medium=karuzela&utm_campaign=eleven
0
Zakaz dotyczy wszystkich transferów. Wystarczy przeczytać info na stronie www.fifa.com
0
Według NC+ mecz będzie transmitowany na kanale 36; komentują Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki
0
po nim od razu mecz Barcy
0
Mecz będzie transmitowany na Canal+ Sport o godz. 16.55
0
Świetny artykuł, gratuluje. Myślę, że dużo w nim prawdy.
0
Ta godzina 19 to pewnie była godzina czasu miejscowego, u nas w Polsce była 13
0
Będzie ciężko ale damy rade! Visca el Barca!
0
Kolejna to może być bramka w derbach Barcelony. Tu mi nie powiecie że Valdes nie zawinił
0
Wg mnie np druga bramka betisu. Przelobowano Valdesa.
0
Ja uważam że Barca powinna kupić jakiegoś dobrego bramkarza. Po pierwsze Valdes nie ma godnego konkurenta, a i on przeplata wspaniałe występy marnymi, w których puszcza bramki których nie powinien.
0
dobry mecz, chociaż i real mógł strzelić bramkę. Ale cieszmy się ze zwycięstwa BARCELONY!!!!!!!!!!!!!!
0
wg mnie 7 dla hleba
0
na czym oglądacie bo mi justin nie chodzi:(
0
co za mecz 2 do1 dla nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
racja, bramkarza powinni kupić bo ostatnio valdes wpuszcza bramki w każdym meczu
0
tak dalej i mistrzostwo nasze!
0
6 do 1 dla barcy
0
6 do 1 dla barcy
0
wyniki jakie postawiłeś dostajesz na maila, a wynik w rzeczywistości masz po lewej stronie na stronie Barcy. a punkty co za ile są w regulaminie ligi typerów
0
eto nic nie zagrał a i messi ze dużo trzyma piłkę przy sobie zamiast podawać częściej
0
no to ja mogę się pochwalić że trafiłem dokładny wynik realu, valencii, osasuny:D
0
mogło być gorzej
0
może ocierać się o pierwszy skład ale na pewno powinien pozostać w Barcelonie. zawsze można na niego liczyć, a tacy zawodnicy zawsze są potrzebni klubowi
0
myślę że sporo namieszają, urwą punkty najlepszym. miejsce około 8-10 będzie w zasięgu ręki almerii
0
to prawda że nie będzie meczu w telewizji polskiej? co oni po spadali na głowy i im to zaszkodziło?