zcmz
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na szczęście to tylko mecz towarzyski ale w zespole widać niepewność i jak dla
mnie widać też brak messiego i neymara
0
To jest dopiero ból dupy, że ktoś jest lepszy od niego.
0
W sumie to można spróbować gry z trzema obrońcami (pique, bartra, vermaelen) choć wystawienie vermealena to bardzo ryzykowny ruch.
0
Szkoda że vermalen nie ma powołania
0
Co tak wszyscy są za realem teraz?
0
No było by fajnie jakby zagrał ale moim zdaniem jeszcze lepiej by było gdyby towarzyszył mu vermaelen.
0
O co chodzi z różowym kolorem???
0
Też tak sobie myślałem o tym
1
Mamy wieczny problem z obroną i tak już zostanie
0
A ile masz lat dzieciaku? Czy ty wiesz że Guardiola jest jednym z najlepszych trenerów .
0
A niby czemu chcesz wyrzucać Enrique przecież mamy dobrą pozycje w tabeli i gramy bardzo dobrze a nikt go nie chce bo przez niego odejdzie Montoya.
0
Ja tu busiego nie chce już widzieć ale pique też się dobrze nie zachował.
0
To już są żarty
1
No to enrique sie przekona co ten chłopak potrafi jak odejdzie z barcy
1
Aż mi się śmieć chce gdy widzę spośród nominowanych Pique i Alvesha
1
To są czasy gdy nasza reprezentacja ma pomysł na grę a barca jak narazie odwrotnie.
0
Suarez jest wart wiecej niż te 80 mln
0
To jest geniusz suareza i typowa setka neymara nie wiem czy barca zasługuje na jeszcze jedna bramkę bo nie gramy nic
1
Trzeba skończyć z tą tiki-taką tylko pep wie jak nią zadządzać nie ma sensu próbować tego skopiowac tata Martio pasował tu idealnie zmienił taktykę ale dał sie zrobić mediom i zaczął kopiowac tiki-takę
0
Nosz ja pierdole gorszej KURWA gry nie widziałem nie gramy nic nasza gra to jakiś zart
0
To pokazuje ze Bartra musi grac wiecej
0
Serio 18 goli proszę nie pisz takich rzeczy przecież Barcelona by nie kupiła zawodnika za wielkie pieniądze który by tylko tyle strzelał
0
Czyżby Ronaldo nie udało sie karnego wysymulowac
1
Już nie widzę miejsca w pierwszym składzie na el clasico dla Pique
0
No to ze spokojem bartra może zagrać w wyjściowym składzie.
0
On jest najlepszy!!!!!!
0
Piękna akcja
0
Od tego pedro lepszy jest i munir i sandro
0
No nieźle nie wiedziałem że Valdes jest nadal z nami
0
Zgadzam się z tobą oboje zdobywają gole prze dołożenie nogi.