0

Na szczęście to tylko mecz towarzyski ale w zespole widać niepewność i jak dla
mnie widać też brak messiego i neymara

0

To jest dopiero ból dupy, że ktoś jest lepszy od niego.

0

W sumie to można spróbować gry z trzema obrońcami (pique, bartra, vermaelen) choć wystawienie vermealena to bardzo ryzykowny ruch.

0

Szkoda że vermalen nie ma powołania

0

Co tak wszyscy są za realem teraz?

0

No było by fajnie jakby zagrał ale moim zdaniem jeszcze lepiej by było gdyby towarzyszył mu vermaelen.

0

O co chodzi z różowym kolorem???

0

Też tak sobie myślałem o tym

1

Mamy wieczny problem z obroną i tak już zostanie

0

A ile masz lat dzieciaku? Czy ty wiesz że Guardiola jest jednym z najlepszych trenerów .

0

A niby czemu chcesz wyrzucać Enrique przecież mamy dobrą pozycje w tabeli i gramy bardzo dobrze a nikt go nie chce bo przez niego odejdzie Montoya.

0

Ja tu busiego nie chce już widzieć ale pique też się dobrze nie zachował.

0

To już są żarty

1

No to enrique sie przekona co ten chłopak potrafi jak odejdzie z barcy

1

Aż mi się śmieć chce gdy widzę spośród nominowanych Pique i Alvesha

1

To są czasy gdy nasza reprezentacja ma pomysł na grę a barca jak narazie odwrotnie.

0

Suarez jest wart wiecej niż te 80 mln

0

To jest geniusz suareza i typowa setka neymara nie wiem czy barca zasługuje na jeszcze jedna bramkę bo nie gramy nic

1

Trzeba skończyć z tą tiki-taką tylko pep wie jak nią zadządzać nie ma sensu próbować tego skopiowac tata Martio pasował tu idealnie zmienił taktykę ale dał sie zrobić mediom i zaczął kopiowac tiki-takę

0

Nosz ja pierdole gorszej KURWA gry nie widziałem nie gramy nic nasza gra to jakiś zart

0

To pokazuje ze Bartra musi grac wiecej

0

Serio 18 goli proszę nie pisz takich rzeczy przecież Barcelona by nie kupiła zawodnika za wielkie pieniądze który by tylko tyle strzelał

0

Czyżby Ronaldo nie udało sie karnego wysymulowac

1

Już nie widzę miejsca w pierwszym składzie na el clasico dla Pique

0

No to ze spokojem bartra może zagrać w wyjściowym składzie.

0

On jest najlepszy!!!!!!

0

Piękna akcja

0

Od tego pedro lepszy jest i munir i sandro

0

No nieźle nie wiedziałem że Valdes jest nadal z nami

0

Zgadzam się z tobą oboje zdobywają gole prze dołożenie nogi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?