O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN

0

Niech nie płacze tylko w końcu czymś zabłyśnie na boisku. I wtedy zobaczymy czy jest wart gry w pierwszym składzie

0

Przepiękny mecz w wykonaniu Blaugrany Manchester nie miał nic do powiedzenia Potrójna Korona nasza :).

Pozdro dla wszystkich cules. Visca El Barca

0

Przepiękny mecz w wykonaniu Blaugrany Manchester nie miał nic do powiedzenia Potrójna Korona nasza :).

Pozdro dla wszystkich cules. Visca El Barca

0

Henry w Barcy to nie Henry z Arsenalu ale to nie znaczy że u nas gra gorzej. U nas ma inne zadania i wykonuje je fantastycznie w każdym meczu pokazuje swoją klase poprzez rajdy lewą stroną.VeH VeB

Zobacz wszystkie

0

O kurde ale mecz w londynie mamy :)

0

6:0 może nie ale wygrana jest raczej pewna

0

I koniec Jesteśmy w półfinale

0

Vamos Barca Piękny mecz brawa dla strzelców bramek i ogólnie da całej drużyny błąd Pique przy 2 bramce troche sie chłopak pogubił to samo Marquez ale trudno najważniejsze że gramy dalej w LM

0

Zgadzam się z cwaniaczkiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?