Henry w Barcy to nie Henry z Arsenalu ale to nie znaczy że u nas gra gorzej. U nas ma inne zadania i wykonuje je fantastycznie w każdym meczu pokazuje swoją klase poprzez rajdy lewą stroną.VeH VeB
Vamos Barca Piękny mecz brawa dla strzelców bramek i ogólnie da całej drużyny błąd Pique przy 2 bramce troche sie chłopak pogubił to samo Marquez ale trudno najważniejsze że gramy dalej w LM
Komentarze
0
BAN
0
Niech nie płacze tylko w końcu czymś zabłyśnie na boisku. I wtedy zobaczymy czy jest wart gry w pierwszym składzie
0
Przepiękny mecz w wykonaniu Blaugrany Manchester nie miał nic do powiedzenia Potrójna Korona nasza :).
Pozdro dla wszystkich cules. Visca El Barca
0
Przepiękny mecz w wykonaniu Blaugrany Manchester nie miał nic do powiedzenia Potrójna Korona nasza :).
Pozdro dla wszystkich cules. Visca El Barca
0
Henry w Barcy to nie Henry z Arsenalu ale to nie znaczy że u nas gra gorzej. U nas ma inne zadania i wykonuje je fantastycznie w każdym meczu pokazuje swoją klase poprzez rajdy lewą stroną.VeH VeB
0
O kurde ale mecz w londynie mamy :)
0
6:0 może nie ale wygrana jest raczej pewna
0
I koniec Jesteśmy w półfinale
0
Vamos Barca Piękny mecz brawa dla strzelców bramek i ogólnie da całej drużyny błąd Pique przy 2 bramce troche sie chłopak pogubił to samo Marquez ale trudno najważniejsze że gramy dalej w LM
0
Zgadzam się z cwaniaczkiem