25 października 2016, 21:28
0
Leci ten mecz na jakimś kanale ?
13 marca 2013, 15:03
XreceC Nie dużo tylko 435 zł :D
13 marca 2013, 14:43
Panowie ja to wierzyłem w taki scenariusz :d Postawiłem 50 zł na 4:0 dla BARCY :D:D:D
27 lutego 2013, 21:25
fcbarca veb No wiem wiem są i tacy ludzie ;D tak zwani sezonowcy :D
27 lutego 2013, 20:57
Panowie nie odpisujcie na posty tego lamusa nie warto widać że dziecko musi się wyszumieć !
20 października 2010, 19:44
Drodzy cules wiecie może na jaki kanale na TVU Player jest mecz...??
11 czerwca 2009, 16:04
Według mnie Eto'o powinien odejść a na jego pozycje powinien wejść Henry
9 grudnia 2009, 18:12
Dajcie linki na mecz
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Leci ten mecz na jakimś kanale ?
0
XreceC Nie dużo tylko 435 zł :D
0
Panowie ja to wierzyłem w taki scenariusz :d Postawiłem 50 zł na 4:0 dla BARCY :D:D:D
0
fcbarca veb
No wiem wiem są i tacy ludzie ;D tak zwani sezonowcy :D
0
Panowie nie odpisujcie na posty tego lamusa nie warto widać że dziecko musi się wyszumieć !
0
Drodzy cules wiecie może na jaki kanale na TVU Player jest mecz...??
0
Panowie ja to wierzyłem w taki scenariusz :d Postawiłem 50 zł na 4:0 dla BARCY :D:D:D
0
Leci ten mecz na jakimś kanale ?
0
Według mnie Eto'o powinien odejść a na jego pozycje powinien wejść Henry
0
Dajcie linki na mecz