O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 4
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Jak dla mnie ocena dla VV za wysoka, jak bramkarz może mieć 6 przy 3 puszczonych bramkach, nie ma znaczenia czy miał wiele do powiedzenia czy nie przy tych bramkach 6 zdecydowanie za wysoko, wyłapanie kilku piłek i pare dobrych wyjść na tym poziomie to norma, po za tym VV jest kandydatem do wyjazdu na mundial owszem prezentuje ostatnio wysoki poziom ale wg mojego uznania ocena 6 przy 3 puszczonych bramkach jest za wysoka

0

VV powinien dostać powołanie jako drugi bramkarz, jest to pewna nagroda którą powinien otrzymac za formę jaką w ostatnim okresie prezentuje.

0

VV powinien dostać powołanie jako drugi bramkarz, jest to pewna nagroda którą powinien otrzymac za formę jaką w ostatnim okresie prezentuje.

0

Witam serdecznie

Obserwuje forum Barcelony i Realu od tego sezonu, i taki poziom wypowiedzi jaki tu jest to woła o pomstę do nieba. Wymienie tylko kilka sytuacji bo można byłoby pisać całą noc, po pierwsze dzisiejsza sytuacja z Ibrą który po każdym meczu jest mieszany z błotem a dzisiaj był wyczekiwany jak bóg który mógł odmienić losy meczu, po drugie postawa niektórych kibiców, po wygranym meczu jest ekstaza druzyna + trener to świętość a dzis po remisie derbowym Pep oraz drużyna została zmieszana z błotem i juz słychac komentarze ze przegrali mistrzostwo - co do tego ejszcze abrdzo daleko, poziom który panuje an rm.pl również jest poniżej krytyki, obrażanie sie na wzajem do niczego nie prowadzi popatrzmy an to jak na rywalizajce 2 klubów dla nas kibica są potzrebne emocje a jaśli Barca by biała zapewniony tytuł emocji by nie było. Chłopaki rozumiem jesteście kibicami Barcy ale odrobina szacunku sie należy, szanujcie siebie na wzajem a szczególnie swoja ukochana ekipe, a na prawde ebdzie to kibicowanie an wysokim poziomie, wypowiedzi 14,15,16,17 latków którzy potrafią tylko duzo krzyczec mnie nei ruszają

Pozdrawaim tych prawdziwych kibiców

Zobacz wszystkie

0

Jak dla mnie ocena dla VV za wysoka, jak bramkarz może mieć 6 przy 3 puszczonych bramkach, nie ma znaczenia czy miał wiele do powiedzenia czy nie przy tych bramkach 6 zdecydowanie za wysoko, wyłapanie kilku piłek i pare dobrych wyjść na tym poziomie to norma, po za tym VV jest kandydatem do wyjazdu na mundial owszem prezentuje ostatnio wysoki poziom ale wg mojego uznania ocena 6 przy 3 puszczonych bramkach jest za wysoka

0

Witam serdecznie

Obserwuje forum Barcelony i Realu od tego sezonu, i taki poziom wypowiedzi jaki tu jest to woła o pomstę do nieba. Wymienie tylko kilka sytuacji bo można byłoby pisać całą noc, po pierwsze dzisiejsza sytuacja z Ibrą który po każdym meczu jest mieszany z błotem a dzisiaj był wyczekiwany jak bóg który mógł odmienić losy meczu, po drugie postawa niektórych kibiców, po wygranym meczu jest ekstaza druzyna + trener to świętość a dzis po remisie derbowym Pep oraz drużyna została zmieszana z błotem i juz słychac komentarze ze przegrali mistrzostwo - co do tego ejszcze abrdzo daleko, poziom który panuje an rm.pl również jest poniżej krytyki, obrażanie sie na wzajem do niczego nie prowadzi popatrzmy an to jak na rywalizajce 2 klubów dla nas kibica są potzrebne emocje a jaśli Barca by biała zapewniony tytuł emocji by nie było. Chłopaki rozumiem jesteście kibicami Barcy ale odrobina szacunku sie należy, szanujcie siebie na wzajem a szczególnie swoja ukochana ekipe, a na prawde ebdzie to kibicowanie an wysokim poziomie, wypowiedzi 14,15,16,17 latków którzy potrafią tylko duzo krzyczec mnie nei ruszają

Pozdrawaim tych prawdziwych kibiców

0

VV powinien dostać powołanie jako drugi bramkarz, jest to pewna nagroda którą powinien otrzymac za formę jaką w ostatnim okresie prezentuje.

0

VV powinien dostać powołanie jako drugi bramkarz, jest to pewna nagroda którą powinien otrzymac za formę jaką w ostatnim okresie prezentuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?