O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2596
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 34

Komentarze

1

Humor dopisuje..

0

Żałuję, że musimy się męczyć z Xavim do końca sezonu. Rozumiem, ze Pedri i De Jong z kontuzjami, ale od zejścia na lewą stronę Raphina NIC nie grał. Felix nie powalał, ale może więcej czasu to miałby jedną akcję, strzał. Tymczasem zmiana w 70 min meczu. Nieruchliwy Lewy, zamiast spróbować na koniec meczu z Roque, to wchodzi Martinez za dobrego Cubarsiego (wiem, że kilka razy niebezpiecznie zagrywał). Paranoja.

0

Niech każdy interpretuje jak chce, ale czas skończyć z dobieraniem trenerów pod kątem "były gracz, zna DNA", bo to się nie sprawdzą.

0

@Herbert polityka. Laporta związał się z Xavim jako trenerem i będzie go trzymał aż do końca dopóki ten sam nie odejdzie albo nie będzie katastrofy

0

Żenujące. 2 lata w klubie, zero schematów w ataku. 7 pkt straty do Girony (tu spodziewam się ujścia pary i gorszej rundy wiosennej) ale 5 do białych? Kiepsko. Najsmutniejsze jest to, że wokół Xaviego jest taka otoczka (legenda, Barca DNA), że ciężko go będzie zwolnić o ile nie będzie katastrofy na koniec sezonu. No i kto miałby przyjść za niego??

Zobacz wszystkie

19

Bartomeu stawający teraz na głowie by ściągnąć Neymara, tylko udowadnia, że ten miał rację nazywając go "żartem"

6

Mes que un "mem"

3

@fenix1983 dojrzała odpowiedź jak na 40to latka chyba, że ta data to tak z przypadku, to by nawet tłumaczyło. Tak odpowiadając na Twój post powyżej tylko tutaj: zamiana doświadczonego dyrektora na byłego agenta, jeszcze niedawno piłkarza, bez większego doświadczenia. Zmiana zarządu klubu, który nie jest w stanie zarejestrować piłkarzy, których ma, nie jest w stanie nikogo kupić, bo nie ma pieniędzy, uruchamiający dźwignie, żeby pchać ten wózek. Spore ryzyko i dosyć trudne pole na rozwijanie projektu Deco.

3

Nie mogę patrzeć na te wywody o "stylu Barcy" i jak to EV nie pozwala grać. Serio uważacie, że z tymi piłkarzami, przy tak grającym Liverpoolu (w obu meczach) było można pykać tiki-takę jakby to był 2011 rok ? Raczej jednak nie.
Jasne, moim zdaniem trener popełnił kilka błędów. Nie rozumiem czemu wyszedł na ten mecz ustawieniem 4-3-3, gdy ewidentnie słabo to wyglądało już w pierwszym meczu.
Coutinho ? Praktycznie cały sezon czekamy, aż się przełamie, "ogarnie" i zacznie pokazywać co umie. Obecnie jest to piłkarz jednego tricku - zejście na prawą nogę i strzał. Dzisiaj też tylko to pokazał. Nie przypominam sobie, żeby zanotował choć jeden odbiór.
Busi ? Widać, że nogi już nie tak szybkie, nie nadążał za przeciwnikiem (w sumie jak prawie wszyscy nasi), a przy mocnym, ciągłym pressingu różnie to wyglądało i serce w przełyku, gdy opanowywał piłkę z przeciwnikiem na plecach.
Zejście Vidala jest dla mnie zagadką, bo on jedyny dotrzymywał pola przeciwnikom jeśli chodzi o walkę i zaangażowanie.
Suarez ? Super snajper, ale gdyby tak skoncentrował się na grze, zamiast tego ciągłego narzekania do sędziego o faule, o zagrania.
Ogólnie tytuł frajerów roku zdobyty (szczególnie patrząc na czwartego gola). Szkoda..

1

Humor dopisuje..

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?