20 lipca 2010, 14:45
0
Hehe chcieli panienke to teraz maja ;D
20 lipca 2010, 14:41
Nno puciu dobra robota! ;D jeszcze strzelcow dopisac to by byla bajka ;D Mam nadzieje, ze bedziesz na biezaco uzupelnial :D Pozdrawiam
20 lipca 2010, 14:18
arenos12 nie pomylilo Ci sie cos? Wtedy na CN 1:0 dla realu bylo po golu baptisty a na SB 4:1 i wtedy dla nas jedynego gola Henry strzelil.
10 kwietnia 2010, 11:00
Ja dzis jestem wypalony... nic nie mowie na real.
10 kwietnia 2010, 10:47
Ciekawe czy uczca nasza elite minuta ciszy... Mowicie, ze mecze w Polsce odwolane? Mialem dzis isc na Lechie z Polonia Bytom ale nigdzie nie ide...
6 lipca 2009, 15:15
To jest to angielskie zalosne poczucie humoru:P
12 lutego 2009, 19:53
Henry ma zostac. Juz sie ladnie zgral i strzela duzo bramek. VISCA EL BARCA!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Hehe chcieli panienke to teraz maja ;D
0
Nno puciu dobra robota! ;D jeszcze strzelcow dopisac to by byla bajka ;D Mam nadzieje, ze bedziesz na biezaco uzupelnial :D
Pozdrawiam
0
arenos12 nie pomylilo Ci sie cos? Wtedy na CN 1:0 dla realu bylo po golu baptisty a na SB 4:1 i wtedy dla nas jedynego gola Henry strzelil.
0
Ja dzis jestem wypalony... nic nie mowie na real.
0
Ciekawe czy uczca nasza elite minuta ciszy... Mowicie, ze mecze w Polsce odwolane? Mialem dzis isc na Lechie z Polonia Bytom ale nigdzie nie ide...
0
To jest to angielskie zalosne poczucie humoru:P
0
arenos12 nie pomylilo Ci sie cos? Wtedy na CN 1:0 dla realu bylo po golu baptisty a na SB 4:1 i wtedy dla nas jedynego gola Henry strzelil.
0
Henry ma zostac. Juz sie ladnie zgral i strzela duzo bramek.
VISCA EL BARCA!
0
Nno puciu dobra robota! ;D jeszcze strzelcow dopisac to by byla bajka ;D Mam nadzieje, ze bedziesz na biezaco uzupelnial :D
Pozdrawiam
0
Hehe chcieli panienke to teraz maja ;D