27 maja 2009, 12:46
0
Ban!
7 marca 2009, 22:16
gdy by nie Eto'o to by było 5:0. Według mnie było by dobrze gdy by od 1 minuty zamiast Eto'o zagrał Bojan VeB!!!
12 grudnia 2008, 20:46
siemka swiecie czy meczyk barcy z realem będzie na :TVP1, TVP2 lub Polsta Sport??
13 listopada 2008, 10:15
Po prostu jesteśmy najlepszą drużyną w La Liga i wygramy wszystkie mecze bez głupiego faulu !
8 listopada 2008, 12:21
Witam mam problem. Wiecie co to znacdzy SN1 bo postawiłwem w toto-mix i nie wiem co to jest ?
4 listopada 2008, 17:09
ma ktoś link z transmisją na żywo na necie?
2 listopada 2008, 12:16
Soltyz : to druga drużyna fc barcelony!!
10 października 2008, 20:43
Dobry talent będą z niego ludzie, a jak coś to on ma zaledwie 14 lat!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ban!
0
gdy by nie Eto'o to by było 5:0. Według mnie było by dobrze gdy by od 1 minuty zamiast Eto'o zagrał Bojan VeB!!!
0
siemka swiecie czy meczyk barcy z realem będzie na :TVP1, TVP2 lub Polsta Sport??
0
Po prostu jesteśmy najlepszą drużyną w La Liga i wygramy wszystkie mecze bez głupiego faulu !
0
Witam mam problem. Wiecie co to znacdzy SN1 bo postawiłwem w toto-mix i nie wiem co to jest ?
0
ma ktoś link z transmisją na żywo na necie?
0
ma ktoś link z transmisją na żywo na necie?
0
Soltyz : to druga drużyna fc barcelony!!
0
siemka swiecie czy meczyk barcy z realem będzie na :TVP1, TVP2 lub Polsta Sport??
0
Dobry talent będą z niego ludzie, a jak coś to on ma zaledwie 14 lat!!