O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi, Alexis Sanchez, David Villa
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5783
  • Liczba komentarzy 322
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Jeśli ktoś chciałby mnie obserwować na twitterze do zapraszam @Zajac_FCB :)

0

Dzisiaj o 20:30 konferencja Sandro i Zubiego. Według Sportu poinformują o rezygnacji Tito.

0

A moim zdaniem najlepszą opcją jest sprowadzenie Jana Verthongena z Tottenhamu.

0

Trenera, który ma jaja i choć trochę charyzmy.

0

To się nazywa kompleks Barcelony. Ciekawe czy uwzględnił w tej taktycę Pereza Lasę i Cuneyta Cakira.

Zobacz wszystkie

0

Myślę, że transfer Vertonghena to bardzo dobra i w miarę tania opcja (patrząc chociażby na cenę za Thiago Silvę). Jest to zawodnik, który z powodzeniem może występować również jako lewy obrońca, posiada fantastyczne warunki fizyczne (189cm), w miarę szybki i umie wyprowadzić piłkę równie dobrze jak Pique no i w tym sezonie został wybrany najlepszym zawodnikiem ligi holenderskiej.

0

ludzie ! przeciez kazdy wie ze ronaldo ma tyle bramek bo chyba polowe juz strzelil z karnych

0

Ludzie, proszę link do sopcasta

0

Dzisiaj tylko zwycięstwo ! Skład najlepszy z możliwych ! Visca el Barca !

0

Dzisiaj tylko 3 punkty. VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?