0

My nie My nie My nigdy nie poddamy sie! Cule's
Real jak zawsze ogórków wylosował.

0

Kupilem od razu:D

0

Kupilem tv nc+ specjalnie zeby ogladac Barce:D

0

Za co czerwona Panowie? Bo nie ogladam.

0

Za co była kartka?

0

Komentarz usunięty

0

Jak tam Panowie i Panie? Widze ze lecimy z koksem:)

1

Upokarzamy Ich!:)

0

Jedziem z tym śledziem!

1

Lucho czyta komentarze na tej stronie:D

0

Cofneli go jak w Niemieckich samochodach.

0

Pierwszy raz od dawien dawna zaraz po meczu nic nie pisze o Messim:)

0

Barca sie chyba nie otrzasnela po wysokiej wygranej realu

0

50:d zapewne wejdzie przy takiej grze:)

0

Jeszcze dwie brameczki i mi wynik wejdzie:)

0

Je je je je je:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?