yogi11
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
az lza sie kreci w oku. na pamiatke na szczescie mam koszulke blaugrana z jego nazwiskiem... tu mala zajawka przed tym meczem o Team Cocu, ktora znalazlem
http://www.youtube.com/watch? v=5qVA9vcv6jA&feature=related
0
super...:/ jedno wielkie NIE!! kaprysny i nie wart tych pieniedzy. mozna spokojnie znalezc wiele lepszych pilkarzy dla Barcy na ta pozycje, taki Robinho pasowal typowo do rEALU...
0
typowy falszywy paskudny ruchol!
0
aha, i moim zdaniem (mysle nie tylko moim) to ze Barca nie ma zadnego Holendra to hanba, zawsze mielismy kogos z Niderlandow i teraz takze powinnismy miec. Tym bardziej ze nie sa to zawodnicy slabi lub sredni. przepadl van der Vaart, Robben i Sneijder, ale zostal van Persie i Huntelaar, wiec szansa jest, ale po co?! lepiej sciagnac jakis bambusow albo ruska jakiegos... tyle z mojej strony;]
0
kiedys szlismy droga Oranjes, teraz idziemy dorga mniej znanych ale solidnych zawodnikow np z Afryki i ... przegralismy z Wisla...;p szkoda ze vdVaart nie trafil do nas, szkoda tez ze nie mamy Huntelaara... boje sie ze ten sezon pokaze kogo jednak trzeba bylo sciagnac zeby miec sukcesy... pozdro