yaśman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gniezno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dokładnie aż sie zdziwiłem że te nazwiska padły - zwłaszcza Henry
0
El Loco Bielsa :) moglby podolac prowadzeniu tego zespolu :) zadowolony bylbym bardzo gdyby Laudrup zostal trenerem
0
http://www.rojadirecta.me/goto/www.deporte42.com/ -> Barca - Nastic jakosc - da sie obejrzec
0
0
"...Były zawodnik Benfici Lizbona nie ma pewnego miejsca w składzie Chelsea Londyn,
Luiz przed obecnym sezonem został sprowadzony na Stamford Bridge za 25 milionów euro. Według mediów, kwota 30-35 milionów euro w pełni zadowoli Romana Abramowicza..." gdzie tu sens i logika takiego transferu
0
inni moga tonac byle nie zolta lodz...
0
z podanych nazwisk to tylko i wylacznie Bielsa
0
szkoda ze nie dodali jeszcze statystyk odnosnie odbioru pilki
0
tak moze i przyszlosc Barcy pod warunkiem ze nie wyciagna ich trenerzy typu Arsene :D jak doskonale wiemy potrafil wiele perelek w bardzo mlodym wieku od nas wyciagnac :D
0
Czekalem na takiego newsa :D oby jak najwiecej gral w pierwszym zespole
0
bardzo bym chcial zeby Xavi odebral ta nagrode...
0
http://gol-tv.pl/kanal-1.html po angielsku bez zacinek
0
Gael Clichy :) ten zawodnik jest nam potrzebny
0
potwierdzam idzie idealni i sie nie tnie
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-148.html
0
widze ze na rojadirecta sa linki do meczu :) trzeba poczekac do 21 i zobaczyc :) moze ktorys bedzie dzialal
0
jestesmy w finale :)
0
http://meczyki.pl/ lub http://rojadirecta.com/ tam na pewno jakis link dziala
0
1-1
0
potwierdzam transmisje z Tvuplayera bo mialem wlasnie dodac :D
0
http://iraqgoals.net/ch3.html angielski komentarz
0
tez ogladam na tvuplayerze - na sopcascie nie moglem poszukac dzialajacego linku: tu idzie bez problemu - kanal fox sports
0
http://redlog.pl/live/ch1/ - ja na tym ogladam
0
http://redlog.pl/live/ch1/ - ja na tym ogladam
0
jak dla mnie super :)
0
kur... a tak bardzo liczyłem że zasili szeregi Blaugrany.... mam nadzieje że to tylko jedna wielka ściema żeby podbić cenę ;)
VeB!!!