Dziwny mecz, ale tego się spodziewałem w sumie. Tak czułem, że walka będzie do samego końca, szczególnie jak tylko 0:1 było w pierwszym meczu. Gdzie są Ci wszyscy co mówili, że PSG się przejedzie po białych? Tylu tu było ekspertów co byli tak pewnixD
Dziwny mecz, ale tego się spodziewałem w sumie. Tak czułem, że walka będzie do samego końca, szczególnie jak tylko 0:1 było w pierwszym meczu. Gdzie są Ci wszyscy co mówili, że PSG się przejedzie po białych? Tylu tu było ekspertów co byli tak pewnixD
Komentarze
0
Dziwny mecz, ale tego się spodziewałem w sumie. Tak czułem, że walka będzie do samego końca, szczególnie jak tylko 0:1 było w pierwszym meczu. Gdzie są Ci wszyscy co mówili, że PSG się przejedzie po białych? Tylu tu było ekspertów co byli tak pewnixD
0
Dziwny mecz, ale tego się spodziewałem w sumie. Tak czułem, że walka będzie do samego końca, szczególnie jak tylko 0:1 było w pierwszym meczu. Gdzie są Ci wszyscy co mówili, że PSG się przejedzie po białych? Tylu tu było ekspertów co byli tak pewnixD