bardzo dobry bo ibra nie jest wart tych pieniedzy jakie za niego oferujom... moim zdaniem ta wysoka propozycja wziela sie z tad ze real tak bezsensownie przeplacal zawodnikow i wladze barcy chcom pokazac ze sa w stanie duzo zaoferowac
bardzo dobry bo ibra nie jest wart tych pieniedzy jakie za niego oferujom... moim zdaniem ta wysoka propozycja wziela sie z tad ze real tak bezsensownie przeplacal zawodnikow i wladze barcy chcom pokazac ze sa w stanie duzo zaoferowac
Komentarze
0
bardzo dobry bo ibra nie jest wart tych pieniedzy jakie za niego oferujom... moim zdaniem ta wysoka propozycja wziela sie z tad ze real tak bezsensownie przeplacal zawodnikow i wladze barcy chcom pokazac ze sa w stanie duzo zaoferowac
0
bardzo dobry bo ibra nie jest wart tych pieniedzy jakie za niego oferujom... moim zdaniem ta wysoka propozycja wziela sie z tad ze real tak bezsensownie przeplacal zawodnikow i wladze barcy chcom pokazac ze sa w stanie duzo zaoferowac