xxxPiotrek111
Dołączył/a: marzec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar bedzie zawodnikiem Barcelony od sezonu 2013/2014 czy 2014/2015 .?
0
Brak slow. Bayern zasluzenie wygral
0
Barca gramy dalej.!!!
0
Co ten szpaku gada.?!
0
Haha szpaku mowi ze Dani symulowal
0
Niech tego Szpakowskiego zdejmą z antemy !
0
Brawo Sanchez.!
0
Rzut wolny- Dawaj Messi.:D
0
Adriano zostań !
0
Dla mnie lepszy jest Tello. Nie boi sie walki z obrońcami. Co prawda gra troche samolubnie ale jest z niego większy pożytek niż z Cuenki
0
Musimy to wygrać.! Wierze w was.;)
0
Myślę, że strzeli hat-tricka.:)
0
Vamos Barca.!
0
Xavi zasłużył na 9
0
Sędziowie ewidentnie sędziują dla Realu.:/
0
Wolałbym aby Cesc miał korki nike.