15 sierpnia 2015, 14:58
2
Bo chciał być fajny ale chłopaczynie niewyszło :p
14 sierpnia 2015, 22:20
0
Weźcie tego bramkarza bo mnie coś szczeli co mecz głupio traci bramki bo dziecko musi zabłysnąć. Czy ten czlowiek nie wie ze to nie podwórko???
9 kwietnia 2015, 23:18
Nie żebył bym pesymistą ale jeśli barca nie zakupi jakiegoś dobrego zawodnika to może mieć ciężko w przyszłym sezonie
24 lutego 2015, 23:16
Ważne że wygrali i że są do przodu. Oby tak udało im nie wygrywać w BBVA
21 lutego 2015, 21:29
Liczmy na porażkę Realu. Tylko szkoda straty tych 3 pkt.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
2
Bo chciał być fajny ale chłopaczynie niewyszło :p
0
Weźcie tego bramkarza bo mnie coś szczeli co mecz głupio traci bramki bo dziecko musi zabłysnąć. Czy ten czlowiek nie wie ze to nie podwórko???
0
Nie żebył bym pesymistą ale jeśli barca nie zakupi jakiegoś dobrego zawodnika to może mieć ciężko w przyszłym sezonie
0
Ważne że wygrali i że są do przodu. Oby tak udało im nie wygrywać w BBVA
0
Liczmy na porażkę Realu. Tylko szkoda straty tych 3 pkt.
2
Bo chciał być fajny ale chłopaczynie niewyszło :p
0
Liczmy na porażkę Realu. Tylko szkoda straty tych 3 pkt.
0
Ważne że wygrali i że są do przodu. Oby tak udało im nie wygrywać w BBVA
0
Nie żebył bym pesymistą ale jeśli barca nie zakupi jakiegoś dobrego zawodnika to może mieć ciężko w przyszłym sezonie
0
Weźcie tego bramkarza bo mnie coś szczeli co mecz głupio traci bramki bo dziecko musi zabłysnąć. Czy ten czlowiek nie wie ze to nie podwórko???