xXxRQ7xXx
Dołączył/a: listopad 2010
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Kolego teraz jest kolejka zaraz w środku tygodnia i wek znowu musi coś zmieniac i tak dobrze że tylko jedna pozycję zmienil pewnie w następnym meczu zagra semedo już ;)
0
Chyba nie znasz składu Espanyolu bo większość to był pierwszy skład większość grała w meczu ligowym w wekeend więc zanim coś napiszesz to pomyśl i bądź p rzekonanym o tym co piszesz A nie z dupy sobie bierzesz ze to drugi skład...
0
Dziwne ze Mascherano i Ney tez sie nie wykartkowali bo jak dostana kartki z Las Palmas to nie zagraja z Sevilla :) a moze to juz wszystko ogarniete Ney moze odpocznie w tym meczu a Masche bedzie gral czysto :)
1
Szczerze to był mecz padaka jak te mecze z poprzedniego sezonu co poniektóre jak sie oglada to az boli w środku podania podania i z tych podan nic wiecej jak zatrzymywanie sie na scianie ja rozumiem ze Cieżko jest jak druzyna postawi 9 czy 10 w obronie i dobrze sie ustawią ale to trzeba probowac strzałów z daleka i coś innego a nie tylko klepanie i ogolnie mysle ze na takie mecze ktore druzyna przeciwna sie tylko broni trzeba coś wymyśleć bo jak narazie nie mamy sposobu na takie coś... i te mecze wygladaja strasznie słabo....
0
Dobry wywiad ale najlepsze ostatnie o Alexisie ja w tamtym sezonie pod koniec kazdy juz zkreslał Alexisa ale ja i tak chciałem zeby został bo wiem ze on wkoncu zacznie grac dobrze i wlasnie to jest ten czas widac w nim lepiej gra lepiej sie czuje i ma sie to przeczucie ;D
0
Dobra nie ma co sie spinac ta tito come back nic nie wroci bo beda wybierac nowego trenera kurwa jestem ciekawy kto na ten czas ciezko powiedziec kogo by mogli zatrudnic ;)
0
Ale odwołanie meczu to troche przesada ludzie sie wkurwia wiem ze taka sytuacja wyszla szkoda mi tego ale mecz powinien byc ;)
0
Dziwny troche ten terminarz nie wiem czy zobaczyliscie ale jest tak ze Real w pierwszej kolejce z Valencia my w 3 kolejce z Valencia Real w 2 kolejce z Getafe my w 4 kolejce z nimi i tak z kazdym meczem ze Najpierw Real gra a my za dwie kolejki z ta druzyna co oni grali dziwne troche ;p
0
Alves jest najlepszy! jezeli chodzi o obroncow na calym swiecie :)
0
Macie moze jakis link z transmisją po Polsku ?
0
Nie wiem po chuj tu wchodza fani Realu i cos pisz naprawde zal mi tych osob... aaa co do zachowania mourinho to pokazal wlasnie czego uczy Realu zeby tylko wywolywac jakies spiny bo nie potrafia przyjac porazki to chociaz sie po spinaja ale co zrobic dobrze ze my nie mamy takich poje... zawodnikow mamy zespol aaa nie jakies stado ktore jak przegrywa tylko fauluje i leca jak debile zeby zaczynac jazde :)) Abi dzisiaj zagrał naprawde na 10 + hehe Messi najlepszy mam nadzieje ze jak dojdziemy do siebie bo jeszcze nie jestesmy w najlepszej formie to jebniemy ich jeszcze lepiej w lidze :) i dobrze dla nas ze liga nie startuje tak jak miala startowac w ten weekend przynajmniej bedzie mozna potrenowac wiecej :)
0
Daj mu sie najpierw pokazać a nie odrazu mowisz ze jest amatorem Barca B jest po to zeby sie jeszcze uczyc wiec moze sie tam nauczyc wiecej niz w sevilli aaa zresztą 19 goli to nie jest malo ;)
0
Aaaa mi sie wydaje ze Fontas moze zagrac w pierwszym składzie :))
0
Aaa co do keirrsona to on jest wyporzyczony tylko wiec napewno jeszcze zagra w Barcelonie jeszcze jest mlody i ci wszyscy mlodzi piłkarze to jest przyszłosc Barcelony messi iniesta xavi itp nie bedą grali wiecznie wiec oni sie przydadzą jeszcze napewno :)
0
Ronaldo popatrz ze cała druzyna barcy nie moze grac w każdych meczach i nie kazdy bedzie zdrowy cały sezon chocbysmy tego chcieli wiec affelay sie przyda napewno :) Holenderscy piłkarze dawali rade zawsze w Barcelonie :)