16 maja 2010, 20:53
0
K.U.R.W.A Mamy MISTRZA!!!
12 maja 2010, 14:27
ale wcześnie się obudził :D kolejkę przed końcem sezonu mówi że barca będzie miała mistrza jak to już było wiadome w 1.kolejce
30 kwietnia 2010, 22:30
ZA TEGO IBRĘ MIELI BYŚMY 2X VILLE
29 kwietnia 2010, 14:53
barca za późno strzeliła gola ;] xavi powinien więcej strzelać! :)
29 kwietnia 2010, 11:53
d e b i l e postawili autobus i jak strzelić bramkę? hmm xavi powinien więcej strzelać!
26 kwietnia 2010, 23:35
Jak nie wygrają i nie przejdą do finału to się chyba załamię:/ z bolkami przegrać 3:1 no nie
25 kwietnia 2010, 22:25
Sądzę że Messi nie dostanie drugiej złotej piłki chyba że wygra coś z reprezentacją
25 kwietnia 2010, 22:28
ynabej (od tyłu ) sędzia wszystko s p i e r d o l i ł
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
K.U.R.W.A Mamy MISTRZA!!!
0
ale wcześnie się obudził :D kolejkę przed końcem sezonu mówi że barca będzie miała mistrza jak to już było wiadome w 1.kolejce
0
ZA TEGO IBRĘ MIELI BYŚMY 2X VILLE
0
barca za późno strzeliła gola ;] xavi powinien więcej strzelać! :)
0
d e b i l e postawili autobus i jak strzelić bramkę? hmm xavi powinien więcej strzelać!
0
Jak nie wygrają i nie przejdą do finału to się chyba załamię:/ z bolkami przegrać 3:1 no nie
0
ale wcześnie się obudził :D kolejkę przed końcem sezonu mówi że barca będzie miała mistrza jak to już było wiadome w 1.kolejce
0
Sądzę że Messi nie dostanie drugiej złotej piłki chyba że wygra coś z reprezentacją
0
ynabej (od tyłu ) sędzia wszystko s p i e r d o l i ł
0
ZA TEGO IBRĘ MIELI BYŚMY 2X VILLE