0

brońcie go dalej... 80 mln hahahah

0

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!!

0

Ja pierdole i jak tu sie nie wkurwic

1

W tej grze obrońcy robią nie to co trzeba :(

0

Nie zagrał tak tragicznie? To my chyba inne mecze oglądaliśmy

0

Chcieliście tego Montoye w pierwszym składzie?? Macie Ja go nie chcę więcej widzieć niech odchodzi w tym okienku bo to jest żenada

0

1-0 w dupe

0

Lucho coś ty odjebał............

0

Jakim cudem wszystkie głosy nie są na Leo??

0

Dawać na Douglasa co tylko ja dałem?? :)A tak serio to Mascherano

0

1

Spacja??

0

Valencia na TVP SPORT niestety :(

0

Zagranie ala Wawrzyniak!Brawka

0

3

Gdybym powiedział co myślę o sędziach poszedłbym do więzienia

4

Real by 5 karnych dostał

0

Karny hahahaha

1

I następny który pójdzie w świat i na nic to.

0

Ale nie ma mieć co do niego pretensji dali mu kontrakt i tylko głupi by nie podpisał

0

Yyyy Claudio Bravo?

0

JEEEEEESTTTTT mówili że Juve to farciarze :D

6

Można sędziów oceniać???

2

Bardzo podobne zdjęcie było z Neymarem i gówno wygrał teraz Rakitic zrobił sobie takie zdjęcie z pucharem LM i ...

0

Mecz Hiszpani do eliminacji EURO 2016 chyba pierwszy albo drugi nie pamiętam

0

Bender?!

6

No i co ty widziałeś jak gra nasza pomoc?Gdyby nie Messi i jego powroty do pomocy nie bylibyśmy na 2 miejscu w lidze jestem tego pewien,ta Barca nie istnieje bez Leo

0

Wg mnie w 2011 to Wayne Rooney powinien wygrać

0

Niech już to pobije bo już mnie oczy bolą jak widzę wszędzie ten rekord

0

Jescze Pedro damy do pierwszej 11 i 3 pkt pewne!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?