0

GDZIE SĄ PASY JA SIĘ PYTAM ?!

0

Czekamy na 2012/13...

Oby potrójna koronka.

Nie wiem sam czy to Pep się kończy, czy ludzie przejrzeli na oczy i zauważyli, że Barcę da się pokonać.

Sam nie wiem co gorsze.

Przynajmniej sezonowców ubędzie ;)

0

Co by nie mówić - byli lepsi i tyle.
Trzeba pogratulować wygranej, zebrać się po porażce i dać z siebie wszystko w LM i CDR.

0

NO ! KURWA ILE MOŻNA CZEKAĆ !

0

Jak wpuści pikuta to wyłączam transmisję...

0

To sobie wybrało drewno moment na sypanie wiórów...

0

TAK KURWA TAK

0

Alexis za Xaviego...

0

KURWA !

0

Tello do bazy

0

Kolejne potknięcie...

Coś czuje, że real odskakuje nam za bardzo. No ale cóż, trzeba wierzyć.

0

oper21, 5 minut temu:
Ma bardzo dużą rodzinę :)

Zaczął być gwiazdą Barcelony to i rodzina się znalazła :D

0

Prawdę mówiąc, nie widzę w tym transferze nic wartościowego. Mamy Sancheza, który moim skromnym zdaniem jest nawet większym odkryciem niż Neymar, "od biedy", jest przecież Afellay, który także jest wspaniałym piłkarzem i kilka lat temu wiele klubów pozabijałoby się o niego. Pytam więc: Na co nam ten Neymar ?! To transfer na zasadzie "kupmy sobie gwiazdę" a takie zazwyczaj nie wnoszą nic do gry zespołu. Rozumiem, że może władze Barcy liczą na bardzo szybki rozwój tego zawodnika w Europie, ale mimo to stawiałbym na Sancheza.

0

Mecz po prostu dobry, nic więcej.

A co do tego fantastycznego, magicznego, błyszczącego neymar'a, to dzisiaj grał piach.

0

Barca - Mes que un club !

Taki gest w stronę Davida wiele znaczy i tym samym udowodnili, że Barcelona to coś więcej niż tylko klub. Barca to rodzina. To co stało się Davidowi to wielka tragedia i myślę, że każdy z nich tak samo to przeżywa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?