0

Marna prowokacja, marna...

0

a i o finale zapoomnijcie inter rulezzzzz!!!!!!!!!!!

0

do messi123456 heheheh widac ze sie znasz na piłce pewnie gdzie kpiesz poza domem :P barca jest tak słab ze szok a zobaczysz to jak nie na santiago bernabeu to na san siro gdzie inter tzn mourinho pokaze co to jest rozpracowanie przeciwnika bo tavy piłkarze jak iniesta busquets czy bojan i pedro to nic przy gwiazdach realu.... pozdrowienia:P:P:P

0

aaa i messi to sobie moze przy ronaldo karuzele z dziecmi rozkrecac za 3 zł na h!!!!!!

0

trzeba sie nauczyc na real jeszcze z 2 innych akcji bo te 3 co macie do tej pory to chyba niewystarcza??? a messi kontuzja w 15 min to jest pewne i bedzie ale urwałłłłł hahahahahaha pozdorowienia na kibicek barcyyy!!!!!

0

ta ta ta real rozniesie barcelone zobaczycie jak sie gra w piłke!!!

0

faker77 zobaczymy jak narobicie pod siebie w sobote!!!!crs 3 golsss!!!

0

no jest wygrana ale to nie zmienaia faktu ze gra była słaba messi cos tam grał ale na inter trzeba bedzie sie nauczyc jeszcze jakiejs akcji bo te nasze 3 napewno nie wystarcza na mourinho pozdrowienia dla kibic barcy od RM!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?