0

zaraz wstanie Scorpion222 i napisze że potrzeby nam Thiago Silva. :D :D

a tak apropos - myśle że to nierealne aby przyszedł. Ale szczerze to wolałbym podawać piłki na treningu Barcy niz grzać ławe w Bilbao.

0

Scorpion222 - uparłeś się strasznie. Nie próbuj wymuszać na innych swojego zdania.

0

Scorpion222
A co to ma do rzeczy. Jeżeli ktoś uważa że Alba i Mascherano są najlepszymi obroncami to sobie ich wybiera. Strasznie sie bulwersujesz ziomuś. To nie ma znaczenia jaka bedzie taktyka czy zestawienie. Tu chodzi o wybór bardziej personalny. Wybierz sobie Cole Alba Lahm i co? Nie mogą grać razem? No i co z tego koleszko, każdy o tym wie, ale jako jednostki dużo dają swoim drużyną. Ogarnij sie i przestań o tym pisać.

0

80Ronaldinho90
Spoko , przyśle moje dziwy z wenerą.

0

zTx
Pedro, dokładnie tak. Postęp w jego grze od zeszłego sezonu jest kolosalny. Widać że ma więcej swobody w swoich ruchach. Cięzko pracuje, ale wie że ma wysoką konkurencję. Najlepszy napastnik reprezentacji.

0

Gdyby każdą rękę gwizdali to Reprezentacja Korei Północnej biegała by bez rąk ;)

0

NaZawszeBarca
Moze linku nie było, ale pare niusów o tym i owszem. Leciał na żywo w necie.

0

W przyszłych ocenach nie zapomnijcie o 10 dla Iniesty. Magia to mało powiedziane!

0

Scorpion222

W lecie przyszedł Song Alba i Bartra i Muniesa czyli 4 obornców, defensywnych graczy. Zrozum że nie ma takiego obrońcy, który móglby grac u nas. Nam nie potrzeba sztywniaków za gruby hajs. Zrozum to.

0

Andziaxd
A Sanchez to po jakiemu niby gada? Bariera językowa nie do przejścia, a Song to łamany angielski który każdy rozumie.

0

Ale on ma ego... Wygrałem, przegrałem .... Jakby w ogóle piłkarzy nie brał pod uwagę. U nas gra druzyna a nie trener.

0

Chce zaznaczyc ze Villa robił wiecej ruchu z przodu niz pedro i gdyby nie on tu Messi nie zdobył by tych dwoch goli, bo to Dawid mu wyciągnął obrońców w głąb pola karnego. Jak dla mnie nazywanie tego bezproduktywnym jest bezproduktywne i nieprofesjonalne. Kto to ocenia? Wedlug statystyk? To niech bedzie tabelka ze tyle punktów gol tyle asysta tyle strzał celny tyle niecelny.

0

Jakby nie było Messiego to kto inny by strzelił te bramki, no chyba że Pan himenez chciałby odrazu dac mu czerwoną. No wtedy by była rożnica.

Co do Messiego to nic wielkiego nie pokazał , tak 2 bramki i asysta - ale po za tymi dwiema bramkami nie oddał żadnego strzału na bramke. Villa absorobował obrone Realu, która cały czas robiła sie na tą samą sztuczkę. Leo markował wejscie w pole karne i wszyscy biegli za villa bądź pedro, a Messi czekal na podanie w okolicy 11-16 metra. Cały mecz. Po akcji z albą padł gol w ten sposób. Myśle że Alonso czy Pepe Ramos nie nabiorą sie ani razu na taką sztuczkę.

0

Trexb, i te wolne Hagiego... Ehhh. Zgadzam się ze ci wielcy błyszczeli ale nie u nas. To było cos jak Henry. Grał u nas ale jako legenda zostanie zapamiętany w Londynie.

0

Bisz
Ten strzał to był pierwszy strzał Mascherano w Barcelonie. I jedyny jak do tej pory, bramki nigdy nie zdobył. Strzały z dystansu to dobra opcja ale nie jak w polu karnym jest 11 zawodników rywala a tak gral celtic. Jedyna opcja wrzutki jak Alvesa tylko do kogo on podaje ? , no i rozciąganie rywala ale 11 ściśniętych zawodników ... cięzka sprawa. Kluivert by sie przydał na te wrzutki.

0

Przestancie sie podniecać. Przegraliśmy bo mieliśmy mniej szcześcia od nich i tyle. I nie bedziemy grać z kontry bo tak mozna sie narazić na kontre przeciwnika, co wiadomo jak sie kończy.
Martwi mnie tylko Alves, bo o ile dośrodkowania to nigdy mu nie wychodzily ( 19 w tym meczu? ) to teraz nie wychodzi mu praktycznie nic, łacznie z odbiorami, kryciem , ustawianiem sie co zawsze robił dobrze. Nie wiem czy Francesc nie powinnien posadzić go na ławie na jakiś ważny mecz. Może to go zmobilizuje do pracy.

0

Róznica jest taka że on nie kupił Vill ani Fabregasa a może za darmo wziąc sklad z rezerw kóry jest lepszy od każdego ich zawodnika. To że on kupił 18tolatka za 50k to wina tego ze na lepszych go nie stać. Smieszne słowa. Tytuł powinnien brzmieć: "Jesteśmy szczęsciarzami, wygraliśmy ze słabo wczoraj dysponowaną najlepszą drużyną świata"

0

Nie czytałem jeszcze komentów. To kogo sprzedaliście juz Valdesa czy Vilanove? Niemówiac juz o kupowaniu na każda pozycje.
Brawo dla Celticu za walkę no i kupę szczęscia. Od naszych strzałów do teraz prostują poprzeczki i słupki. Brawo bramkarz Celtiku. Mówi się trudno. Gdyby to był część pucharowa myśle ze byśmy byli bardziej zmotywowani. Jedno jest pewne - drugi raz to się nie zdarzy. Prędzej w totka wygram ;)

0

Mi pasują. A wyjazdowe tak samo tylko Czerwony zamiast Niebieskiego i Żółty zamiast Czerwonego. Krzyż taki wyjdzie na środku i barwy Kataloni. :)

0

natall11
To co powiesz na to że nasi kibice rzucali świńskim łbem?? Nawet pewnie o tym nie wiesz :) Nie bronie kibicow Deportivo, bo to niedopuszczalne, ale te twoje teksty z glodem i Afryką... To była moneta tak czy siak.

0

MadridistaForEver
Gdy mowa o wartościach, zawsze ktoś z waszych pisze o tej sytuacji z kopnieciem w trybuny. Zgadza się kopnął. Zrobił to z frustracji i nerwow w bardzo trudnym fizycznie i psychicznie momencie meczu. A ty masz nobla z psychologi i po tym zdarzeniu mozesz stwierdzic ze jest lepszym człowiekiem od ronaldinho? Roni dostał owacje na SB za to ze was ośmieszył, zjadł najlepszych obrońców ( Canavaro np ). Przy dzisiejszej mentalności kibiców tj wojna na linni Messi CR - i to bezsensowane porównywanie ich, nawet po 5 bramkach Messi by ich nie dostał. I to nie dlatego ze kiedys tam kopnął wkurwiony w kibiców. To nie świadczy że jest lepszym człowiekiem od Roniego. Jesli chodzi o wartości które niesie klub to własnie przez nie Roni musiał opuścic klub. Więć w dupie byłes i gówno widziałeś.

0

kanapka z żelaznym drutem, posmarowana nożem. Moneta pewnie.

0

Wy mi piszecie swoje pierdoły, które chcąc nie chcąc muszę czytać, bo czasami ktoś coś pisze z sensem, to ja wam bede pisał swoje. Moja klasyfikacja jest przynajmniej prawdziwa, nic tam nie wymyśliłem. To same fakty. Mam z was polewe, ale do czasu. Za pare lat jak nabierzecie troche ogłady sami bedziecie się śmiać z siebie.

Spoko kupmy jeszcze 25 pilkarzy bo przecież mogą wszyscy zginąć w wypadku lotniczym i kto bedzie wtedy grał? Tarasinho dalej nie rozumiesz i szcze w sumie na to. Jeżeli kupią kogoś to looz, ale nie takich piłkarzy jak większość tu preferuje. Zrzutę zróbcie mówie wam. :)

Zgranie to jest nasz największy problem. A nie kupować jeszcze kolejny klocek do zgrania. Tego też nikt nie widzi. Co za dużo to nie zdrowo :) Wróci 4 podstawowych obrońców to bedzie lepiej :)

0

A i jeszcze jedno jak jesteście tacy skorzy do kupowania to proponuje wam jedno - zróbcie ZRZUTKĘ! Kazdy da po stówie i będziecie mieli swojego Bramkarza , Obrońce czy kogo tam sobie chcecie. Dla dzieci co 100 nie widzieli od komunii - kupujcie dalej w managerze ale nie przenoście tego w realny świat. Sorry ale już kończy mi sie cierpliwość co do niektórych złotych rad więc dałem wam swoją, przynajmnie bardziej Realna. Pozdroo dla kumatych - miłej Beki :)

0

artur,

To jest dostępne dla każdego. Logiczne myslenie też ;)

0

Tarasinho,

Napisałem ze nie pisze konkretnie do kogos tylko ogolnie. Nie napisałem ze mnie ktoś wyzywa. Wiec nie odpowiem na twoje pytanie nr 1. Dlaczego stracilismy tyle bramek z przeciętniakiem na El Riazor. Pewnie dlatego że mamy problemy z obroną, sędzia wyrzucił nam piłkarza i dał karnego który dał skrzydeł Depo, plus samobój pechowy. Nie sądze ze są to braki kadrowe - bo wypozyczyliśmy własnie Fontasa. Braki spowodowane kontuzją to brzmi sensowniej. Ale oni wrócą wiec nie opłaca nie wydawać MLNów euro na obrońce - może i kupimy kogos ale na pewno nie wielkiego kloca ktorego 90 % chce. Proste jest myslenie ze jak idzie słabo w obronie to kupmy obrónce a ze to Barcelona to najlepiej Humelsa, Sakho, Silve. Zal dupe sciska własnie o te nazwiska a nie o samą chęc kupienia kogos. Czaisz?

0

Nie wyzywam nikogo konkretnie i bezpodstawnie ,a to co napisalem to czysta prawda. Minusy mnie nie bolą. Boli mnie głupota którą wypisujecie. Rozumiem wasze pretensje, np do Valdesa - ale to że chcecie zaraz kupic innego bramkarza to wynika własnie z tego waszego sezonowego bycia tutaj, z kompletnej niewiedzy, nawet nie footballowej ale elementarnej wiedzy o swoim klubie. Barcelona wykształciła moje poglądy juz bardzo dawno, to są wartości o których nie macie pojęcia, wasze moze dopiero wykształci, ale poki co piszecie bzdury. :)

0

Wogle to mam klasyfikacje Sezonowców.

Najwięksi sezonowcy- chcą sprzedać Valdesa lub kupić lepszego bramkarza.

Sezonowcy znawcy - Koniecznie chcą kupić obrońce ,środkowego kloca, często wymienają Sakho, Thiago Silve byle by był znany, duży, wolny często kupujągo do FM i tłumaczą ze tam grał dobrze.

Sezonowcy Realowcy - przypominają sobie o tej stronie jak w internecie przypinają mu na róznych stronach typu kwejk ze zbliża się GD. Oczywiście piszą jaka to pizda z kristiano itp Oczywiscie szanują tylko Ikera.

Sezonowcy Transferowcy - Aktywność przed i w trakcie okienka transferowego - koniecznie napastnik - najcześciej Kun, Neymar, Fajkało lub inne gwiazdy sezonowe.

0

Ludzie, Barcelonie nie potrzebni są środkowi obrońcy. Tito chce iść dalej niż Pep, właściwie kontynuje to co on zaczął. Era środkowych obrońców niedługo sie skończy w Barcelonie, Czemu nie eksplorujemy Fontasa? Bp nie pasuje do koncepcji. Jest "za duży". Potrzeba zwinnych, mających szybki odbiór, czytanie gry i przede wszystkim wyprowadzanie piłki i zimną krew. Myślę że to wszystko dąży do obsadzenia wszystkich pozycji typowymi "pomocnikami" czyli ani to obronca ani to napastnik. Każdy mógłby grać wszędzie. Nie ma ścisłych pozycji. Tak gra Barcelona. ;]

0

Riki cwaniak, sędzia błąd za błędem. I wypada kolejny obrońca. Mam nadzieje że się będą próbowali odwołać, bo kto bedzie grał w obronie? Song - Adriano jakos mnie to przeraża...

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: