0

Nie ważne jak ważne 3 punkty !! VEB !

0

Wszedł przecież :V

0

Rakieta w 85 ...

8

żerard czyściciel XDD

0

W końcu schodzi ...

0

Panowie 20 minut do roboty !!!....

7

Jak zwykle piłka na skrzydło do Neymara i strata ...

0

alves kurwa mac..........

0

Będzię 0:0 albo wyszarpane 0:1.

0

1

Boje się że Barca dziś na wyjeździe straci punkty ....

0

I tym samym Cris odskoczył od Messiego pod względem bramek.

0

I jest jak mówiłem ! :D

1

Będzie pogrom, Cr7 hat-trick.

0

dziękuję, miłego dnia . 1:0.

1

-4 !!! Szkoda niewykorzystanych sytuacji! Brawo Barca

0

Pedro wejdz !!!

0

Neymar ..................

0

Masche jaki pajac ...

0

Pistoelro !!!!!!!!!

0

Xavi I Busi się rozgrzewają .!

0

0

Bardzo słaba połowa . Xavi powienien wejśc jak najszybciej.

0

Co oni grają........

3

Juz karnego szuka

0

Jak oni nas jadą ..

1

Ney!.............

0

Hymn Barcy- Orgazm !

0

0

PROMO 2015

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?