wojtasko99
Dołączył/a: styczeń 2015
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ważne jak ważne 3 punkty !! VEB !
0
Wszedł przecież :V
0
Rakieta w 85 ...
8
żerard czyściciel XDD
0
W końcu schodzi ...
0
Panowie 20 minut do roboty !!!....
7
Jak zwykle piłka na skrzydło do Neymara i strata ...
0
alves kurwa mac..........
0
Będzię 0:0 albo wyszarpane 0:1.
0
http://nettv.pw/canal-family-hipokrytes/ Nic nie scina ;D
1
Boje się że Barca dziś na wyjeździe straci punkty ....
0
I tym samym Cris odskoczył od Messiego pod względem bramek.
0
I jest jak mówiłem ! :D
1
Będzie pogrom, Cr7 hat-trick.
0
dziękuję, miłego dnia . 1:0.
1
-4 !!! Szkoda niewykorzystanych sytuacji! Brawo Barca
0
Pedro wejdz !!!
0
Neymar ..................
0
Masche jaki pajac ...
0
Pistoelro !!!!!!!!!
0
Xavi I Busi się rozgrzewają .!
0
Kupiłem HD za 2 zł . http://goldvod.tv/tv-online/728db1213d.html
0
Bardzo słaba połowa . Xavi powienien wejśc jak najszybciej.
0
Co oni grają........
3
Juz karnego szuka
0
Jak oni nas jadą ..
1
Ney!.............
0
Hymn Barcy- Orgazm !
0
Przewidywane składy
http://nozna.net/wp-content/uploads/2015/03/2przewidywane.png
0
PROMO 2015