O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Javier Mascherano
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 1016
  • Polecenia 2970

Komentarze

0

Ojciec Pepa, Valenti Guardiola:
- Nie wykluczam powrotu Pepa do Barcelony jako trenera lub osoby, która byłaby doradcą innych.

0

N'Golo Kante to jest kozak...

13

Kuriozalny gol :D

twitter.com/nocontextfooty/status/1311742622206242823

1

Xavi chce go w pierwszej 11 a Koeman out... widać kto ma DNA Barcy...

54

Wsi spokojna, wsi wesoła :D

Zobacz wszystkie

77

- Jestem już emerytem. Nie mam ochoty na bycie ekspertem w telewizji, ani tym bardziej zostanie dyrektorem sportowym. To koniec.
- 22 lata temu moja żona rzuciła swoją pracę specjalnie dla mnie. Chciała mi towarzyszyć. Ja wówczas obiecałem jej, że ze swoim zawodem rozstanę się w wieku 55 lat, a mimo to pracowałem do 65. roku życia. Teraz należy jej się rekompensata z mojej strony. [Louis van Gaal]

74

62

Nawet wirus komputerowy wie kto jest najlepszy na świecie...

58

Pełen emocji wpis Cesc Fabregas, po śmierci Jose Antonio Reyesa z którym grał w Arsenalu. 
- Mój pierwszy znakomity przyjaciel w świecie piłki nożnej, mój kolega z pokoju, który zawsze chciał spać z włączoną klimatyzacją, nawet gdy było -10 stopni.
 - Uśmiech nie schodził z jego twarzy, był znakomitą osobą i piłkarzem. Nie mogłem się dzisiaj obudzić w gorszy sposób. Nigdy nie zapomnę, jak ze swoją rodziną ugościliście mnie w moje pierwsze święta w Londynie, gdy byłem samotny i miałem 16 lat. Nigdy nie zapomnę naszych meczów rozgrywanych piłką tenisową.
- Nasze połączenie na boisku również było wyjątkowe. Zawsze łatwo było znaleźć się między liniami, a potem robiłeś różnicę. Zawsze powtarzałem, że byłeś jednym z największych talentów piłkarskich i wiesz, że nie myliłem się. Dwa dni temu mówiłem o tobie w jednym z wywiadów. Może to znak, kto wie. Będę o Tobie pamiętał, mój znakomity przyjacielu. Nigdy cię nie zapomnę. Nigdy o tobie nie zapomnimy. Na zawsze w naszych sercach. Spoczywaj w pokoju Jose Antonio Reyesie. Bardzo cię kochamy.

56

Paris Saint-Germain chce, by Barcelona dołączyła do oferty za Neymara Ivana Rakiticia. Thomas Tuchel jest wielkim fanem umiejętności Rakiticia i bardzo by chciał m ieć go do swojej dyspozycji. [As]