O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Javier Mascherano
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 1007
  • Polecenia 2890

Komentarze

0

"Co ważne, Sport dodaje, że Barça planuje odzyskać zainwestowane pieniądze, jeśli napastnik nie sprawdzi się w zespole..." haha pójdzie za max. 5 mln

0

Kupimy grajka za kupę kasy na pół roku, a potem sprzedamy go za marne grosze...

8

Roberto nie będzie sobie strzelał w kolano, promując Semedo na prawej flance...

2

Leo Messi dla platfory DAZN Italia:
"Obsesja: Coraz mniej myślę o trafianiu do siatki, cofam się i staram się kreować grę. Lubię to i jeśli mam taką szansę, to świetnie, ale na boisku coraz mniej myślę o strzelaniu. Nigdy nie było to moją obsesją, ale rozumiem, że komentuje się, gdy nie strzelam zbyt dużo. To część rozwoju, procesu szukania tego, co najlepsze dla mnie i dla Barcelony."

We wczorajszym meczu było widać tą obsesję na punkcie gola...

19

Gdyby reszta drużyny grała z takim zaangażowaniem, werwą, chęcią rywalizacji, zaciętości, bieganiem box to box itd...

Zobacz wszystkie

77

- Jestem już emerytem. Nie mam ochoty na bycie ekspertem w telewizji, ani tym bardziej zostanie dyrektorem sportowym. To koniec.
- 22 lata temu moja żona rzuciła swoją pracę specjalnie dla mnie. Chciała mi towarzyszyć. Ja wówczas obiecałem jej, że ze swoim zawodem rozstanę się w wieku 55 lat, a mimo to pracowałem do 65. roku życia. Teraz należy jej się rekompensata z mojej strony. [Louis van Gaal]

74

62

Nawet wirus komputerowy wie kto jest najlepszy na świecie...

58

Pełen emocji wpis Cesc Fabregas, po śmierci Jose Antonio Reyesa z którym grał w Arsenalu. 
- Mój pierwszy znakomity przyjaciel w świecie piłki nożnej, mój kolega z pokoju, który zawsze chciał spać z włączoną klimatyzacją, nawet gdy było -10 stopni.
 - Uśmiech nie schodził z jego twarzy, był znakomitą osobą i piłkarzem. Nie mogłem się dzisiaj obudzić w gorszy sposób. Nigdy nie zapomnę, jak ze swoją rodziną ugościliście mnie w moje pierwsze święta w Londynie, gdy byłem samotny i miałem 16 lat. Nigdy nie zapomnę naszych meczów rozgrywanych piłką tenisową.
- Nasze połączenie na boisku również było wyjątkowe. Zawsze łatwo było znaleźć się między liniami, a potem robiłeś różnicę. Zawsze powtarzałem, że byłeś jednym z największych talentów piłkarskich i wiesz, że nie myliłem się. Dwa dni temu mówiłem o tobie w jednym z wywiadów. Może to znak, kto wie. Będę o Tobie pamiętał, mój znakomity przyjacielu. Nigdy cię nie zapomnę. Nigdy o tobie nie zapomnimy. Na zawsze w naszych sercach. Spoczywaj w pokoju Jose Antonio Reyesie. Bardzo cię kochamy.

56

Paris Saint-Germain chce, by Barcelona dołączyła do oferty za Neymara Ivana Rakiticia. Thomas Tuchel jest wielkim fanem umiejętności Rakiticia i bardzo by chciał m ieć go do swojej dyspozycji. [As]

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?