0

Mecz fantastyczny w wykonaniu naszej Barcy. W Manchesterze w zasadzie tylko Rooney grał, reszta przeszkadzała. Przed finałem byłem pełen obaw, jak się okazuje zupełnie niepotrzebnych. Visca el Barca

0

podziękowania za bezcenne chwile radości

Visca el Barca

Haha Madryt

0

Messi-Arsenal 4:1!!!! Visca el Barca

0

Myślałem że będzie 4:2, ale z 1:0 cieszę się tak samo jak z każdego innego zwycięstwa. Pozdrawiam fanów. Visca el Barca

0

Stawiam 4:2 dla FCB Pedrox2, Alves i Ibra po1, ze słabszej strony Xabi Alonso i Kaka.Pozdrawiam wszystkich fanów Barcy. Będzie wielki mecz!

0

Nic się nie stało. Gramy dalej.Tylko Barca.

0

Barca przez większość meczu deklasowała rywala co potwierdzało zachowanie s.Alexa. Świetny zespołowy mecz Barcy. Historyczny wyczyn Pepa Guardioli. Potrójna korona stała się faktem. Za rok na Santiago Bernabeu wielka Barca obroni tytuł i będzie to następna historyczna chwila. Chciałbym by tak się stało, a najlepiej po zwycięstwie w finale nad Realem M. pozdrawiam wszystkich Cules.

0

w 93 minucie "kamień spadł mi z serca" po strzale Iniesty. Myślę, że w rzymskim finale padnie wiele bramek a o jedną lub dwie lepsza będzie ukochana Barca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?